Autor Wątek: bcaa, amino, glutamina...  (Przeczytany 2821 razy)

bojtrazaFoust

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
bcaa, amino, glutamina...
« dnia: Kwiecień 27, 2016, 17:08 »
witam,roznie ludzie mówią o tych aminokwasachjeden koleś mówi ze to jest dla bardziej zaawansowancyhsprzedawca w sklepie mówi ze to dziala, i trza brac cale zycieznajomy mówi ze to na niego niedzialana innym forum mówią ze nie warto brac, bo efektow sie nie odczujejak z tym jest naprawde...?bo ja jestem do tych aminokwasów ustosunowany negatywniejak wy o tym sadzicie...?

IpontonI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
bcaa, amino, glutamina...
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 27, 2016, 17:24 »
aminokwasy są to cząstki z których skada sie bialkoSadze ze chodzi Ci o BCAADla poczatkujacych branie tego caly czas nie ma sensu za duza strata kasy jedynie co do rzezbienia to mozna dozucicZaawasowani biorą to nonstop i im to wychodzi na dobreNa twojego kolegi nie dzial bo brał to przez 2 tygodnie pewnie i to powiedział albo bez odpowiedniej diety je stosował

bojtrazaFoust

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
bcaa, amino, glutamina...
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 27, 2016, 18:00 »
to nie wystarczy brac wiecej bialka...?przeciez ono zawiera wszystkie te aminokwasy?i za cenę 240kapsow z vitala, mam kilogram izolatu dobrego juz...?

IpontonI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
bcaa, amino, glutamina...
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 27, 2016, 18:11 »
Zalezy od stażu jeśli myslisz o tym bardzo zawodowo lub masz duży staż to sie oplaca ale jeśli to tylko amatorskie to lepiej kupić bialko jak mowisz, dobre bialka zawierają dużo tych rozgalezionych aminokwasów ale np taka ostrowia to takie proste bialko, dla amatarow BCAA jest dobre w okresie wycinki

bojtrazaFoust

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
bcaa, amino, glutamina...
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 27, 2016, 18:13 »
mam ostrowie i ultrra whey biogenix'ai wg.
opisu wiecej jest BCAA w ostrowi (czytalem kiedyś na jakimś forum o tej ostrowi, ze ten skład jest sprawdzony i nie jest to żaden fake)o jaki staż Ci chodzi...?znajomy co ćwiczy 7 lat wioślarstwo to wpieprza BCAA, to rozumiemale średniozaawansowany do 2-3 roku stażu (zalezy jak mu szlo na tej silce)nie powinien brac tych bcaa bo w porownaniu do ceny dużo mu nie dadza..

IpontonI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
bcaa, amino, glutamina...
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 27, 2016, 18:53 »
jeśli ćwiczysz 3 lata i myslisz o tym zawodowo to znaczy ze warto w nie zainwestować

bojtrazaFoust

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
bcaa, amino, glutamina...
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 27, 2016, 19:04 »
tez tak uważam ze dopiero po dłuższym stazuno ale nie na poczatku... bo to troche marnowanie pieniędzy

Dumaresq1980

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
bcaa, amino, glutamina...
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 27, 2016, 20:20 »
ja uwazam, ze warto brac bcaa bo po co organizm ma nam zabierać bcaa w postaci miesni jak możemy zażyć tabsa //:-D :-D Pozatym bardzo dobre bialko wychodzi na dłuższy okres czasu drozej niz ostrowia i bcaa

xXxKamaxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
bcaa, amino, glutamina...
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 28, 2016, 11:12 »
warto brac BCAA i glutaminę np.
przed treningiem bierzesz 2-5g BCAA po treningu np carbo albo gainer + 10g L - glutaminy po 20-30min.
Bcaa przed snem 5g L-glutaminy

bojtrazaFoust

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
bcaa, amino, glutamina...
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 28, 2016, 12:04 »
ta tu 5g bcaa, tu 10g glutyi sie nazbiera ze miesięcznie bede musial na to wydac 100zla chyba koszty nie są współmierne z przyrostami po tym (oczywiscie dla średnio zaawansowanych)

xXxKamaxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
bcaa, amino, glutamina...
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 28, 2016, 15:41 »
ja ci tylko daje przykłady poza tym bcaa tylko w dni treningowe L - glutamina bezpośrednio po treningu i np.
przed snem.
Ale wkurza mnie jak ktoś pisze ze musi wydac 1 zl na miesiąc i jest wielce oburzony, w tym sporcie nie ma nic zadarmo co takie osoby sobie mysla ze przeznaczy 2 zl i bedzie pakniety jak ktoś tak opisuje i mysli to jest glupi.
Ale jeslich chodzi o BCAA i glutaminę jest to dobra sprawa tylko by po to sięgnąć to trzeba miec pozostala resztę dobrze opracowana czyli trening, suplemacje kreatyna ,gainerami , dieta, trening i trzeba to brac w cyklu calo rocznym a nie tylko od swieta.

IpontonI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
bcaa, amino, glutamina...
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 28, 2016, 15:50 »
lukasz aby brac bcaa i glutaminę nie trzeba miec juz zrobionego cyklu kreatyny zastanów sie jak coś napiszesz, wprowadzasz w bladJesli masz kasę i Ci jej nie szkoda to kupJesli masza kasę i Ci szkoda to kup bialkoTo jest rozwiazanie nie wiem o czym tu gadać

bojtrazaFoust

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
bcaa, amino, glutamina...
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 28, 2016, 15:59 »
pytam sie czy sie to oplacazyjemy w takim państwie ze niewielu ma kasę na szaleństwo na silownikarnet w wawie kosztuje 100zldo tego jeszcze dieta z 300zlbialko, carbo, witaminy, gainer - 100zlteraz mam cykl na cp i krę 80zl miesiecznietroche to wychodzia wywalić 100zl na BCAA a nic mi to nie da, albo efektow nie odczuje wcale...?100zl piechota nie chodzidlatego chce sie jakoś dowiedzieć od wasjak z tym sprawa wyglada...moze ktoś mial jakieś super efekty, moze ktoś to brał i nic nie czul...

xXxKamaxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
bcaa, amino, glutamina...
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 28, 2016, 16:56 »
nie pisze ze masz miec zrobiony cykl tylko ze jeśli nie trzymasz diety i ćwiczysz okazjonalnie czyli przed wakacjami jak wielu sezonowców to nie warto w to inwestować albo jeśli masz do wyboru albo kupić bialko albo bcaa czy glutaminę to lepiej juz bialko czy np.
kreatynę jeśli masz to wszystko zakupione to wtedy w to sie zaopatrujesz, a nie kosztem bialka czy brakow w diecie o to mi chodzi a z drugiej strony nie oczekojcie po bcaa czy glutaminę efektow np.
siłowych jak po kreatynie bo to ma inn przeznaczenie o to mi chodziło

Tags: