Autor Wątek: Jak w koncu?  (Przeczytany 2483 razy)

Dalene1988

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
Jak w koncu?
« dnia: Kwiecień 28, 2016, 21:33 »
Moi kumple ćwiczą szybciej, a ja wolniej i dokładniej, a tak pozatym to robimy podobne ćwiczenia i im siła idzie zdecydowanie szybciej, masa zresztą też.
Jak w końcu powinno sie ćwiczyć?

QUAAIGHTSKEL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Jak w koncu?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 28, 2016, 21:40 »
hmm nienapisales nic na temat treningu twoich kolegów i twojego .... napisz ile dni w tygodniu ćwiczą i jak

Dalene1988

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
Jak w koncu?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 28, 2016, 21:51 »
Awicza tak jak ja tylko że szybciej machaja, jak najwiekszym cieżarem.
Ja robie wolno ale też sporym ciężarem i schodzę 10-nawet 2 w 4-5 seriach.

Lording_93M

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Jak w koncu?
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 28, 2016, 21:53 »
Ro?nie bywa. Twoi kumple mogą coś 3ykaa (np. gainery) i maja wieksza wytrzymałosa miesni oraz wzrost masy. mogą też być lepiej wyrobieni w tych ćwiczeniach, które robicie.
W treningach na wzrost siły stosujemy inna technikę opuszczania i podnoszenia ciężaru niż w treningach na zwiekszenie masy miesni. Aby być silniejszym ciężar opuszczamy szybko i jeszcze szybciej staramy sie go uniesa, zwracając uwagę na to aby mimo szybkiego tempa wykonywanych ćwiczen, mieć pe3na kontrole nad cieżarem. Nie zapominaj o odpoczynku po treningu bo to też bardzo ważna czynnosa w tym sporcie.

Morales93

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Jak w koncu?
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 28, 2016, 22:09 »
ciężar opuszczamy szybko i jeszcze szybciej staramy sie go uniesa Lording_93M a widziałes kiedykolwiek przysiady lub wyciskania trójboistów ??
opuszczamy powoli w do3 a następnie jak najszybciej w gore.

SonMa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Jak w koncu?
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 28, 2016, 22:29 »
MI trener mówił ze sie powinno powoli opuszczać i powoli podnosić a jeśli chodzi o klatę to NIE prostować R!K BO wtedy ciezas spoczywa na stawach i mięśnie sie tak nie mecza jak przy nie prostowanui rak WIEC NIE PRSTUJCIE RAK przy WYCISAKNIU.a zresztą chyba każdy o ty wie.....

Lording_93M

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Jak w koncu?
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 28, 2016, 23:12 »
I tu masz racje ETYL ! Mia3em na mysli opuszczanie nieco szybsze niż podczas treningu na mase, ale nie hej siup i po stawach :lol: Gdy trenuje na masę to ciężar opuszczam około 8 sekund.

Packard1974

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
Jak w koncu?
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 29, 2016, 06:47 »
A ja nie przywiazuje uwagi do szybkości opuszczania robie to tak jak mysle ze powinienem robić hehhehe :

Tags: