Autor Wątek: jak jest  (Przeczytany 2991 razy)

brzuchbebenek

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
jak jest
« dnia: Maj 03, 2016, 20:12 »
jak to jest , przeciez jak wiadomo niekażdy urodził sie niewiadomo jak bogaty , i niekażdy z dzisiejszych kulturystów mial flotę na suple koksy i dietę na raz , dlaczego oni tak szybko sie zmieniają ? wiem wiem , geny , ale oprócz genów musi byc jeszce cos, i to nie są tylko pieniadze...

1rr0

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
jak jest
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 03, 2016, 20:43 »
Polscy kulturyści to przeważnie maja starych dość dzianych albo dobra prace dorwą ... w USA jest dużo latwiej bo tańsze zarcie i dużo wiecej go

Stormerr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
jak jest
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 03, 2016, 22:37 »
Panowie... sponsoring i wszystko jasne.
Jak wpadniesz pod skrzydło jakiejś firmy, to masz wszystko sponsorowane.
Suple za freeco, a kasa na kox sama zostaje

xXxHarryxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
jak jest
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 03, 2016, 22:43 »
ale zeby znalesc sie pod skrzydłami sponsora, to trzeba coś wygrac, i nie mowie tutaj o Debiutach ani Pierwszym Kroku, tylko coś wiekszego,

albo dziani rodzice, albo wlasna praca i wlasne pieniądze

IAnna

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
jak jest
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 03, 2016, 23:33 »
Panowie... sponsoring i wszystko jasne.
Jak wpadniesz pod skrzydło jakiejś firmy, to masz wszystko sponsorowane.
Suple za freeco, a kasa na kox sama zostaje heheheheheh proste ^^

IKlaudiaI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
jak jest
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 04, 2016, 09:40 »
ale zeby znalesc sie pod skrzydłami sponsora, to trzeba coś wygrac, i nie mowie tutaj o Debiutach ani Pierwszym Kroku, tylko coś wiekszego,  
albo dziani rodzice, albo wlasna praca i wlasne pieniądze

xXxHarryxXx powiem tyle ja mam sponsoring a wogule nie brałem udziału w zadnych zawodach choć juz sie domagają ale załapałem go poprzez breaka dają mi kasę na wszystko nowe lachy (tylko musi byc naszyty amblemat danone) jedzenie serki to cala rodzina ma pod dostatkiem itp
ale na suple i koks nie mam zamiaru dawać swojej ani nichyjej kasy chce dojsc do jak najwiekszych rozmiarów bez tego puzniej sie pomysli ale NIGDY NIE WEZZME KOKSU !!!!!

YSzumixer

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
jak jest
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 04, 2016, 09:42 »
MAteusz zobaczymy jak długo tak wyczymamy bo ja tez mam takie postanowienie Zycie pokaze czy damy rade

Bejsbol-T06

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
jak jest
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 04, 2016, 09:47 »
jeżeli chodzi o kulturystow, ktozy sie czegoś juz dorobili (chodzi o sylwetkę :D ) to odpowiedz jest prosta idziesz do roboty i masz kasę na suple itp.
często zastanawiałem sie chodząc na siłkę jak to mozliwe, ze kolesie maja hajs na markowe ciuchy, samochod, miesięczny karnecik na siłkę tez kosztuje do tego dieta no i oczywiście suple.
Jak jesteś jeszcze uczniem to musisz nauczyć sie oszczednosci i podejmowania zdecydowanych decyzji, czy kupić bluzę z a...... (nie będziemy tu robić reklamy hehe.) czy dobra odzywke.

YSzumixer

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
jak jest
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 04, 2016, 09:58 »
Jak cchcesz bluzy to daj znac ale na gg
 :D :D

IKlaudiaI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
jak jest
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 04, 2016, 10:11 »
MAteusz zobaczymy jak długo tak wyczymamy bo ja tez mam takie postanowienie   Zycie pokaze czy damy rade
daje rade juz rok (od roku mam sponsoring) a ćwiczę od maja 2004 z odrzyw przez ten czas to tylko 3d protein 1,5kg i mas xxl ale to zalecił mi lękasz

Bejsbol-T06

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
jak jest
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 04, 2016, 12:22 »
IKlaudiaI lekarz powiedział ci, ze możesz odzywki hapac bez niczego tak od razu bez gadania ci zlecil? Przeciez lekarze są temu przeciwni (przynajmniej niektozy, sam bede mial przeprawę ze swoim).

IKlaudiaI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
jak jest
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 04, 2016, 12:40 »
nie ze mogę ale musze !! dal mi na nie receptę !! gadał ze coś tam mam ze kosci terę fere i mięśnie terę fere ale kazał wziasc ta porcje i dalej sie zobaczy

brzuchbebenek

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
jak jest
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 04, 2016, 13:43 »
właśnie dlatego ide do roboty ! XD !!! HA !!

Tags: