Kulturystyka i Fitness > Doping

Debiut- czyli pierwszy cykl co i jak

<< < (2/2)

fallenursus:
musze znalesc badania ziomka bo robil ale to bylo z 2 lata temu a na www.exccellence.com ciezko sie szuka

TND:
Niestety nie znam angielskiego zbyt dobrze, w każdym razie z tego co tam widzę dawka spora 25mg cd i jakiś dodatkowy lek, ciekawe czy też ma wpływ Druga ciekawa rzecz- ok 30%, ale czy te 30% jest w ogóle odczuwalną różnicą? W sumie nigdy jakoś się specjalnie nie interesowałem IGF'em.Jeśli chodzi o ziomka weź też pod uwagę koksy jakie brał, które też podnoszą IGF. Master fajny nie doceniany środek, sam mam teraz na niego smaka, ale raczej bez trenu poleci, szkoda zdrowia w szczególności, że nie wiąże ze sportem przyszłości ps walnąłeś się, bo tren i master to akurat silne androgeny

fallenursus:
Wiem ale żaden właściwości androgenow nie ma z "prawdziwych"andrognow trawie jedynie testo. Meta i inne pochodne (tren i masteron nie sa) mój organizm źle reaguje a bebechy orali nie znosze.
Zdrowie zależne od dawek . Frustracja ze ktoś obok wali dwa gramy towaru na tydzień i ja żeby być większy muszę walić więcej dawno mi przeszła. Największy postęp zrobiłem ostatnie 6 miesięcy dopracowujac makroskladniki i ich podawanie w czasie dania, jak np ww na noc i dawkowanie poszczególnych aminokwasów jak np tyrozyna przy ciężkich treningach dużych partii mięśniowych, a dawki tak smieszne że ludzie nie wierzą  Dzięki współpracy z www.bb-mag.pl jak i Wbff poznałem dużo ciekawych osób. Nie tylko w saa (dorian, Patrick Arnold) endokrynologii dr.Scally - twórca Power pct, Nelson Vergel i dr. chrisler jeden z najlepszych Endo w USA..  U mnie na siłowni jest Paul Groulx mr.O Masters czy kilku innych fajnych kotów jak antoine vaillant często wpada ajk nie jest w trasie, mieszka niedaleko Montrealu. Również z polskiej sceny bb i fitness. Niestety scena PL kuleje dość bardzo, i nie ma sensu porównywać. Kilka wywiadów i artykuły możesz w ww magazynie przeczytać. W nowym wydaniu będzie Paul.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej