Autor Wątek: Dieta na lato  (Przeczytany 2721 razy)

Kellee1969

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Dieta na lato
« dnia: Maj 01, 2016, 19:44 »
Witam !Jaka proponujecie dietę na okres letni ?? Gdy zrobi sie cieplo ciezko jest robić masowke, wiec postanowiłem postawić na rzeźbę i sile.
Pozdrawiam.

ogrodbial_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Dieta na lato
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 02, 2016, 00:22 »
na wycinke:D wyczerpany tematpozatym fajny nick, pamiętaj o smierci, a moze dance macabre czy jak to tam leci, za dużo czytasz rozmowy mistrza polikarpa ze smiercia:D

Kellee1969

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Dieta na lato
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 02, 2016, 13:15 »
Nigdy nie czytałem "Rozmowy Mistrza Polikarpa ze smiercia".Mozesz podac w takim razie dietę na wycinkę ?

ogrodbial_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Dieta na lato
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 02, 2016, 13:17 »
dietę uklada sie podwagebudowefunduszetreningzaawasowanietryb dniapoziom zatluszczeniacel genetykesam se musisz ułożyć my możemy ja tylko skorygować

R0sad0

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Dieta na lato
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 02, 2016, 14:10 »
Możesz skorzystać z tego Jak nie przypasuje to bierzesz normalną dietę na masę, tylko dla mniej ważącej od Ciebie osoby, obcinasz węgle i tłuszcze a dodajesz w zamian białko i wszystko gra

Kellee1969

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Dieta na lato
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 02, 2016, 14:22 »
Hmm... ochoty na trzymanie idealnej diety to nie mam, lecz postaram sie ograniczyć wegle i tluszcze a zwiększyć ilość bialka.Jakie produkty mile widziane są rano w poludnie przed treningiem po na noc ? /

ozielsjs63

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Dieta na lato
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 02, 2016, 16:10 »
platki kukurydz., mleko ryz bialy, pierś z kurczaka makaron, ryz brązowy banany, ryz, tunczyk/twarog chudyOprocz tego warzywa i inne owoce tez

Kellee1969

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Dieta na lato
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 02, 2016, 16:56 »
Hmm...takie same produkty mam spożywać jak podczas robienia masy mięśniowej ?? :> Czy mam rozumieć ze poprostu taka sama dieta..ale wiecej produktów z B niz z W i T ? /

Tags: