Autor Wątek: oczko:D  (Przeczytany 3476 razy)

DIFRANCO

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
oczko:D
« dnia: Maj 08, 2016, 16:33 »
znów sie troche poszalało w pićtek, i wyszlo male nieporozumienie
ale to dluga historia niewazne, wyszlo tak ze dostałem w oklicach skroni kilka strzalow (i nie tylko tam);p.ale spoko tamtych ostro zmasakrowalismy:D W niedizele zaczęło przenosić sie to na oko, a dziś to juz całkiem tragedia......okolice oka cale fioletowe, na oku czerwona kropa.......najgorzej mnie to wqri*** ze wszyscy ludiz sie na mnie patrza!!
jest jakas moze masc zeby ten kolorek szybciej zszedl?: bo coś słyszałem ze tak ale koleś nie pamiętał nazwy

dobra lece sie pudrowac

wyrwalo1986

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
oczko:D
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 08, 2016, 16:34 »
Hmmm z tego co ja wiem to musisz przeczekać pizda schodzi po tyg około zalezy czy jest mocno stłuczone te miejsce

Ale jest jakiś krem używają go bokserzy i nie tylko nawet pomaga ale po jego nałożeniu te miejsce sie bedzie swiecic tzn tluste bedzie :badgrin:
Ale nazwy juz nie pamiętam spytaj w aptece :D powini pomoc

MIlej kuracji heheheh wiem coś o tym

Ute_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
oczko:D
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 08, 2016, 19:01 »
heheh DIFRANCO wyłazi klubowanie

TMadsen

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
oczko:D
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 08, 2016, 21:03 »
a używasz pudru sypkiego, czy w kremie ? lols

wyrwalo1986

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
oczko:D
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 08, 2016, 21:17 »
TMadsen teraz dojebałaś :motylanoga: :lol: :lol: :lol:

siman-Ant

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
oczko:D
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 08, 2016, 21:29 »
tak to jest jak sie idzie ze slabym składem lols

noaq__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
oczko:D
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 09, 2016, 07:19 »
tak to jest jak sie idzie ze slabym składem lols

Teraz pierdoles :D Jak ide na disco to mam dobry sqad, ale nie latam ciagle miedzy nimi bo boje sie ze jak bede sam to dostane po twarzy... DIFRANCO moze był akurat sam i szukał sobie kogoś do ,,zabawy :D a tu bec :? Napisal, ze później ich obłożyli :badgrin: 3mka DIFRANCO!

ALTACET® wykazuje dzialanie sciagajace, zmniejsza obrzęk tkanek i łagodzi odczyny zapalne. Dzialanie sciagajace powierzchni tkanek powoduje zlagodzenie bólu w obrebie ogniska zapalnego.

A no i DIFRANCO Ty ćwiczysz coś kulturystyki czy nie? Bo chyba lubisz ciapnąć conieco w weekend. A to raczej nie sluzy :D

ZTyson

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
oczko:D
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 09, 2016, 15:21 »
tak to jest jak sie idzie ze slabym składem lols dlatego ja nie chodze ze slabym składem krwiak bedzie przez kilka dnia a potem bedzie schodził najlepiej rob sobie okłady z wody burowej ;

juan

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
oczko:D
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 09, 2016, 15:31 »
ojojoj... pizda pod okiem... znam ten bol //:-D :-D /a ta masc to i ja bede musial sobie zakupić /

Tags: