Autor Wątek: XPAND +.... - pelna relacja z cyklu - test  (Przeczytany 3930 razy)

djwojnaNR

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 24
XPAND +.... - pelna relacja z cyklu - test
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 08, 2016, 21:09 »
Biogenix Cell Pump 450g 75,00zl
 
Biogenix Cell Pump Orange 665g 104,00zl

Xpand 150zl

roznica jest..
X-PAND

- Opatentowana formula CREATINE ESTER FUSION� skladajaca sie z jablczanu estru etylowego kreatyny (Creatine Ethyl Ester Malate) oraz jablczanu kreatyny (TriCreatine Malate) � 4 mg

- Alfa ketoroglutaran argininy (AAKG) � 3 mg

- Betaina � 2 mg

- Tauryna � 2 mg

- Opatentowana formula glutaminę IFUSION� skladajaca sie z Alfa Ketoglutaranu glutaminy (glutamine AKG, G-AKG) oraz N-acetylowanej glutaminy (n-acetyl-glutamine, NAG) � 1 mg

- Opatentowana formula XPANSION MATRIX� skladajaca sie z glikcojaminy, glukoronolaktonu, l-cytrulliny, GPA, oleju MCT, Winpocetyny 99%, Winkaminy 99%, siarczku krzemu) � 3 mg
--------------------------------

CELL PUMP
--------------------------------
- Jablczan kreatyny /TRICREATINE MALATE 4,0g
- Glikocjamina 1,0g
- betainę anhydrous 2,0g
- Alfa ketoglutaran argininy (AAKG) 1.0g
- Tauryna 1,0g


co do dzialania..pierwszy mój cell pump dal mi wielka pompe i sila mi poszła dość duzo...ale ostatnio jak robiłem cyklon cell pump+mono+ester juz tak mocno tego nie czułem a byłem na HST ... Xpand biorę od pićtku a dzialanie czułem juz w niedziele przy pompkach...dzis robiłem klate.....tak mi napuchło ze az prawie mnie mięśnie bolaly..rozpietki mnie zmasakrowaly...ogolnie jestem bardziej zadowolony niz po CELL PUMPIE..lepiej bede ci mógł pomoc za 2 tygodnie..jednak jak co to pisz

Synderr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
XPAND +.... - pelna relacja z cyklu - test
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 08, 2016, 21:26 »
Co by mi wiec doswiadczony kolega polecil- nie dziala na mnie mono- wziasc jablaczan czy ester?

Jakie miales efekty siłowe po pierwszym Cell Pumpie?

M0kry

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
XPAND +.... - pelna relacja z cyklu - test
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 08, 2016, 21:41 »
conan - skład i ceny znam,
chodziło mi o roznice w praktyce. opis co dziala mocniej i czy x-pand dziala zdecydowanie mocniej :
mam pieniądze na x-panda, ale zastanawiałem sie także nad CP

odpowiedz tak za ok 2 tyg. jak juz sie cykl rozkręci

djwojnaNR

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 24
XPAND +.... - pelna relacja z cyklu - test
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 08, 2016, 22:11 »
OK ...tydzien minal, byłem na treningu 5 dniowym wiec Xpanda brałem 2 razy nadzień przez 5 dni i pozostałe dni po 1 razie, pozostałe dodatki tak jak jest to rozpisane.
A teraz opinia: jestem bardzo zadowolony, choć trening bardzo cezki i nie nastawiony w moim przpadku na poprawe masy to efekt jest zadawalajacy.
Nie wiem jak sila, masa ani obwody gdyż nie mierz nigdy po 1 tygodniu suplementacji, jednak da sie zauważyć duza zmianę w wygladzie i separacji mesni...nie bede ukrywał ze przed 2-oma tygodniami mialem dość duze zatluszczenie około 15% chyba...obecnie poziom spadł choć nie wiem ile wynosi w tym tygodniu robilme areoby 15-2 min skakania na skakance non-stop oraz 6 weidera dotego powyższy trening...co zauważyłem ze przy skakniu cale ciało mis ie pompowało i to ładnie roznica byla widocza z przed i po treningu..tak wiec Xpand dają niezla pompe i poprawia wytrzymałość co zauważyłem przy robienieu martwego ciągu i podciągania sztangi w opadzie tulowia... po tym treningu wprowadzającym mnie na wysokie obroty zaczyanm trening 4 dniowy w ktoreym bede cw schmatem AB i który bedzie obejmował podzial cw ciała na 2 dni tak ze bede ćwiczył kazda partie 2x w tyg.. nie nastawiam sie na masę i nie stosuej teraz takiej diety i co zawuwazylem ze wyglad sie poprawia a masa nie spada wiec suple coś działają (taurynaż?)...jak juz wspomniałem za wcześnie na jakias dokladna relacje...choc podkreślam efekt jest zaj****ty...kolejna relacja w nastepnym tygodniu- jak co to pisać

Winkel_Be

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
XPAND +.... - pelna relacja z cyklu - test
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 08, 2016, 23:01 »
a jak wyglada, mniej/wiecej dieta w tym okresie ?

djwojnaNR

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 24
XPAND +.... - pelna relacja z cyklu - test
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 09, 2016, 08:16 »
dieta to przede wszystki posilki o tych samych godz, i ta sama ilość 5-6 na dzien, miejsza ilość B, W troche wieksza niz zapotrzebowanie Carbo BX..tluszcze min w obiadach BABUNI..po 1goraco i raczej nie wchodzi mi nic tlustego co mogło by eventualnie po 2 ilosci śladowe w danych przetworach...czesto jem jogurty, dużo sałatek nawet nałogowo raz na dzien min - zeby zpachac sie - często sprawdzam sklad, mleko mniej niz zawsze 250-500ml na dzien, dużo wody innych napojów a przede wszystkim na co ost postawiłem do duza ilość witamin wszelkich choć i CHROM tez wszedl w skład diety...narazie nie zauważyłem spadków obwodów ani masy obwód pasa spadł i lekko nogi które rzezbie...powracaaj c do diety to troche jajek co drugi dzien na zmianę z zuapmi mlecznymi i twarogoami...chco podkrezlam ilość B sie zmniejszyla...

leszkodPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
XPAND +.... - pelna relacja z cyklu - test
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 09, 2016, 08:17 »
O wiele bardziej oplaca sie xpand bo ma etylowo estrowy jablczan krety.
Wart swojej ceny qmpel brał i chwali.
Pod koniec podaj wyniki conan.

djwojnaNR

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 24
XPAND +.... - pelna relacja z cyklu - test
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 09, 2016, 08:22 »
A wiec tak.
Troche to zaniedbałem ale to ze wzgledow osobistych.
Wyniki co tu dużo gadac.
Wszystko plus.
Co najważniejsze podjąłem prace co spowodowało ze nie mialem czasu na przygotowywynie posilkow < jestem kierowca > a dzieki Xpandowi nie zauważyłem spadków w masie i objetosci.
Sila tak wiadomo dość dług aprzerwa w treningach i ostatni trening raczej na definicje połączony z 6W i aerobami Sila spadla ale to ma na celu przygotowanie do HST, zaczynam za 2 tygodnie.
PLus Xpanda jest taki ze pompuje maksymalnie i polepsza samopoczucie.
PODSUMOWANIE : polecam każdemu kto ma dobra dietkę trening i kasę

Tags: