Autor Wątek: magnum 5000  (Przeczytany 2390 razy)

IszlachcikI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
magnum 5000
« dnia: Maj 09, 2016, 13:22 »
witam mam 18 lat 73kg bicol32cm i ćwiczę w razy w tygodniu na siłowni i dodatkow jakieś pompki i hantel w domuczy warto zainwestować w magnum 5 +do tego jakieś bialko?? czy to pomoże czy wrecz przeciwnie??

UVaun

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
magnum 5000
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 09, 2016, 13:32 »
Odzywki to tylko uzupelnienie diety jednak sam wiem jak to jest człowiek uczący sie racujacy nie ma czasu na wazenie liczenie itd wiec sieg po odzywke.
Jednak kupienie odzywki bez choćby najmniejszej orientcji spowoduje dwie rzeczy.
jeżeli kupisz gainera(magnum) a twój oraganizm nie potrzebuje az tylu wegli a bedzie miec za mało bialka masa bedzie rosla ale tluszczowa w odwrotnym wypadku jezlei kupisz bialko a będziesz miec za mało wegli Białk ie zostaną wlasciewie spożytkowane a nawet beda wykorzystywane do produkcji energi s niestety bialko nie jest najwydajnieszym jej zrodlem.
MOja rada jest tak przez tydzień spisuj co i ile jesz tak choćby mniej wiecej przelicz to później według tabeli kalorycznych dostapneych bez problemu dpiero wtedy wybierz odzywke dzieki temu uzupełnisz w właściwy sposob braki w organizmie.
A co do gainera jaki wybrałeś według mnie jeden z najgorszych na rynku 13g bialka na 100g i to jeszcze miesanka gdzie obawiam sie ze pszeniczne stanowi zdecydowana większość

Carole_McC

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
magnum 5000
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 09, 2016, 14:20 »
Moim zdaniem ten produkt to pomy3ka.
Zbyt mizerny stosunek białka do wegli.
Na czym tu budować mase? Za3o?my, że jako wysokokaloryczna odżywka skierowany jest do tzw.
„hard gainerow”. Ale z 13 g białka w porcji? Cienizna.
Zdecydowanie lepszy okaże sie Gainer 2 z Vitalmaxa.

IszlachcikI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
magnum 5000
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 09, 2016, 16:08 »
no zgadza sie nie mam czasu za dużo na ćwiczenia i odzywka była by dobrym rozwiazniem dzieki za porade od dziś zapisuje na kartce potem zapytam co i jak bo nie znam sie zbytnio na zasadach odzywiania

Tags: