Autor Wątek: Trening na mase!  (Przeczytany 2706 razy)

Ludwig-Dxe

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Trening na mase!
« dnia: Maj 10, 2016, 21:01 »
Awicze około po3 roku.
Nie jestem zbyt gruby.
Potrzebuje wiec trening na mase.
Prosze o opisanie jakiegoś treningu dla mnie.
Najlepiej cala rozpiske(czyli ile seri, jaki cwiczenia w danym dniu,) z gory dziekuje.

pompkerBu

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 1
Trening na mase!
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 10, 2016, 21:40 »
jeszcze raz jak dajecie takiego posta to piszcie jeszcze swoja waga wiek i najakim sprzęcie ćwiczycie i jak cwiczyliocie bo tylko po tym możemy wam napisać odpowiedz!!!!

Ludwig-Dxe

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Trening na mase!
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 10, 2016, 23:00 »
Waże 56 kg.
mam 17 lat.
Awicze na siłowni.
Starczy?

dariokenddrLaw

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Trening na mase!
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 11, 2016, 08:37 »
Napisz mi ile razy w tygodniu chodzisz na siłownie to Ci rozpisze na daną liczbę dni :-)

POZDRAWIAM

cieplybulki1969

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Trening na mase!
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 11, 2016, 16:57 »
Czy wstawianie postów jeden po drugim cie bawi????!!!!! Bo dla mnie to jest bez sensu i wyglada beznadziejnie co to za post wogole ten drugi ........ ????

powracając do pytania to:
poniedzialek sroda pićtek na 4 dni bo nie napisałeś na ile ma byc:
-poniedzialek klatka biceps
klatka
-wyciskanie na płaskiej 3x8 (spory ciezar)
-wycikanie sztanielrk na skosie w dol 3x8
-rozpietki na sosie 3x 12
biceps
-uginanie ze sztango 3 x 1 -uginanie naprzemienne ze sztangielkami lezac na ławce skośnej 3 x 8
-uginanie w podpoze o kolano 3 x 8 (tu zmieniaj cwiczenia raz to raz modlitewnik raz młotkowe tzn co tydzień wykonuj to 3 cwiczenie inne)
Wtorek
-barki
-wyciskanie ztangielek 3 xx 1 -wznosy boczne w opadzie tułowia 3 x 1 -podciaganie sztangi do brody 3 x 8 (tu także co tydzień zmieniaj np z wznosami bocznymi lub wznosami przed soba)
triceps
-wyciskanie w wąskim 3 x 8
-wyciskanie francuskie 3 x 8
-prostowanie na wyciągu 3 x 6(duzy ciezar)
czwartek
plecy przedramię
-podciaganie sztangi w opadzie tułowia
-zciaganie drazka wyciągu za kark w szerokim uchwycie 3 x 1 -podciaganie sztangielki wzdluz tlowia w podporze o ławkę 1 x 8
(jezeli jesteś natyle silny to proponuje podciąganie na drazku)
przedramię
-prostowanie nadgarstków w oparciu rak o ławkę 3 x 1 pićtek nogi łydki
nogi
-wyciskanie na suwnicy 3 x 1 przysiady jeżeli nie opanowałeś dobze techniki to maly ciężar 3 x 12
-wyprosty nóg 3 x 1 łydki wspięcia na palce na maszynie 3 x 15

jeżeli nie odpowiada Ci na 4 dni to ktoś rozpisze inny a jeżeli oki to ktoś wstawi poprawki do tego
Pij wode w czasie treningu spaceruj w przerwach i utrzymoj diete.... w dni beztreningowe papki brzuszki skłony rozciagania...

dariokenddrLaw

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Trening na mase!
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 11, 2016, 18:17 »
Tu niektórzy są nadwrażliwi niesamowicie - nie moja wina że wyskakują błędy jakieś i sie potem okazuje że jest 2 razy ten sam post - wiec z jednego treoa skasowalem...

Swintt

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Trening na mase!
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 11, 2016, 18:32 »
ogólnie plan treningowy podany przez MastaKile jest jak dla mnie dobry, jedynie co bym wprowadzi3 to aby również przy barkach robią na zmianę co tydzień raz wyciskanie sztangielkami a raz sztangą, osobiocie polecam też robienie przysiadów przed wyciskaniem, ale to już wybór każdego z nas.
dariokenddrLaw to że czasami są błędy nie powoduje że można pisać posty które nie mają nic wspólnego z tematem, jeśli jeszcze kiedyś zdarzy Ci sie że wyskocz1 Twoje 2 posty te same pod rząd to sie tym nie przejmuj, ktoś kto ma mo?liwooa usunie jeden z nich.

Dexter_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Trening na mase!
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 11, 2016, 19:01 »
Każdy jak widzi ,że jest jakiś błąd to przecież może usun1a post bez sensu, wszyscy u?ytkownicy mają mo?liwooa zmiany i kasowania swoich postow, jak będziemy uważni to nie bedzie ba3aganu...
Nie zawsze moderator musi reagowaa .....
A co do planu to masz go na PM...

szamell00

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Trening na mase!
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 11, 2016, 19:09 »
http://hades.r4.pl/forum2/viewtopic.php?t 33 http://hades.r4.pl/forum2/viewtopic.php?t 33 tu jest troszke treningów wiec możesz troche poszukaa

Dexter_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Trening na mase!
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 11, 2016, 19:26 »
Jeśli mięśnie mają sie rozwijaa , to trzeba je do tego zmusia .
Najlepszym sposobem na to jest trening krótkich serii (4-6 ruchow) przy dużych obci1żeniach. w ten sposob mięśnie są szokowane i wytwarzają siły do sprostania aktualnego wysiłku, co daje ,że zaczynają adaptowaa sie do sytuacji czyli zwiększają siłe i mase....

Tags: