Autor Wątek: kupowanie lawek itp. przez neta  (Przeczytany 2456 razy)

Bengee

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
kupowanie lawek itp. przez neta
« dnia: Maj 16, 2016, 16:23 »
wiec tak mam zamiar wymienić u sibei ławkę i to na dość sensowana, mieszkam w bydgoszcy i znma ceny prawie z każdego sklepu i powiem szczerze są one żenująco wysokie : zaś w necie widze dsoc dobre ceny czy ktoś jzu tak kupowal??
ma ktso jakeis wyprobowane sklepy badz godne do polcnia cenowo lub solidnością albo coś z okolic badz z bydgoszcyz jakeis sugestie bo mam z 400zl na ta lawke(jakos sie uzbiera :cry: )

linki badz konkretne nazwy prosze by kierować na pw by nie dostać bana za rozpowszechnianie reklam bez zgody hadesa

Ndrexter

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
kupowanie lawek itp. przez neta
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 16, 2016, 16:51 »
a nie interesuje cie sprzęt robiony przez kogoś ??? bo ja wiem kto robi taki sprzęt i to całkiem sensowny nie jakieś byle co

schulz

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
kupowanie lawek itp. przez neta
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 16, 2016, 17:01 »
A nie możesz na allegro poszukac?

Bengee

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
kupowanie lawek itp. przez neta
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 17, 2016, 03:33 »
na allegro szukałem i anwet widze ze niektóre sklepy wystawiaj produkty na lelgro drzoej o 10zl niz na stronie sklepwoej a zadko kto poza sklepeami wystawia na allgro nowy sprzęt

no w sumei tez był bym zainteresowany takim sprzętem ale musia bym wiedzieć na czy stoje np. chcialebym jescze gryl lekko lamany bo lakwe to chyab kupie ze sklepu jednak mialem jzu 2 samoróbki i mi starczy takei doswiadczenie

KisielekAlero

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
kupowanie lawek itp. przez neta
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 17, 2016, 06:33 »
dany odbierz PW

Tags: