Autor Wątek: Activlab Kreatyna  (Przeczytany 261 razy)

Suplefit

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 140
Activlab Kreatyna
« dnia: Maj 18, 2016, 12:10 »
Kreatyna activlab to silnie skoncentrowany monowodzian kreatyny. Decydując się na ten suplement wiedzy trzeba wiedzieć dwie rzeczy, które wynikają z tego twierdzenia: mamy do czynienia z kreatyną, a forma tej kreatyny to monowodzian. Jest to bardzo ważne.
Zaczynając od początku, kreatyna to środek chemiczny występujący naturalnie w naszych organizmach, ale w bardzo małej ilości. Jest to substancja, która bezpośrednio zarządza procesem budowy mięśni. Dba o to, by w naszym organizmie, jeśli wymagają tego warunki naszego życia, było sporo mięśni, ale w warunkach naturalnych dużo mięśni to duże zapotrzebowanie energetyczne, a to z kolei jest zagrożeniem dla organizmu w warunkach pierwotnych, więc kreatyna nie może poszaleć. Dzisiaj oczywiście zamiast na polowanie do puszczy, chodzimy po szynkę do lodówki, więc możemy pozwolić sobie na zwiększenie ilości kreatyny w mięśniach, a kreatyna activlab zrobi to bardzo skutecznie.
Monowodzian to z kolei forma kreatyny posiadająca w sobie związane cząsteczki wody. W praktyce wygląda to tak, że gdzie pojawia się kreatyna, dochodzi także do nawodnienia komórek. Jest to ogromnie ważne, gdyż wszystkie ważne procesy biologiczne w naszym ciele muszą zachodzić w środowisku wodny, Przy dużym wysiłku czasami tej wody brakuje i dochodzi do katabolizm mięśni. Kreatyna activlab jest w stanie ten proces zablokować, dzięki czemu ma jeszcze lepsze działanie antykataboliczne niż podobne suplementy diety dostępne na rynku. Można bez problemu traktować ten produkt jako element procesu nasycania mięśni kreatyną, jak również przyjmować go w okresie treningu już po nasyceniu. Warto podkreślić, że ta forma kreatyny jest szczególnie polecana dla osób trenujących bardzo intensywnie, ponieważ przyspiesza ona regenerację organizmu. Bolesność mięśni po ćwiczeniach jest mniejsza i szybciej przemija.
Typowe dawkowanie przewiduje porcję rozpuszczonego w wodzie proszku bezpośrednio przed treningiem i zaraz po nim, a w dniach bez treningu, jedna porcje rano i jedną wieczorem.

Tags: