Autor Wątek: FA Nutrition Xtreme Napalm Pre-Contest  (Przeczytany 257 razy)

Suplefit

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 140
FA Nutrition Xtreme Napalm Pre-Contest
« dnia: Maj 18, 2016, 12:21 »
FA Nutrition Xtreme Napalm Pre-Contest
Produkt o nazwie FA Nutrition Xtreme Napalm Pre-Contest jest bardzo silnym stymulatorem nowej generacji. Należy go stosować przed treningiem. Jego działanie powoduje bardzo duże pobudzenie przez treningiem i tzw. „pompę mięśniową” podczas bardzo ciężkich i intensywnych sesji treningowych. To jeden z najlepiej działających produktów tego typu na rynku.

FA Nutrition Xtreme Napalm Pre-Contest dodaje energii, skutecznie poprawia koncentrację, zapewnia organizmowi właściwe nawodnienie, a przy okazji nie zawiera cukru. Produkt ten przeznaczony jest dla sportowców, którzy chcą jak najskuteczniej przygotować się do bardzo ciężkich treningów. Zawarte w nim beta alanina i arginina usprawniają transport tlenu i składników odżywczych do naczyń krwionośnych pracujących w czasie ćwiczeń mięśni. Po zażyciu produktu ma się uczucie ciągłego pompowania w czasie trwania sesji treningowej, co pozwala na zwiększenie efektywności całego treningu i szybsze otrzymanie wyczekiwanych rezultatów. Działanie Xtreme Napalm można odczuć już po kilku minutach po jego zażyciu.

Dodatkowo, składniki aktywne FA Nutrition Xtreme Napalm Pre-Contest ograniczają gromadzenie się kwasu mlekowego w mięśniach oraz usuwają wolne rodniki w mięśniach, uwalniające się w czasie intensywnego treningu. To ogranicza powstające w mięśniach mikrouszkodzenia. Po zażyciu tego produktu każdy sportowiec ma szansę na poprawienie efektywności swoich treningów, zarówno na siłowni, jak i boisku. Xtreme Napalm pomaga wydłużyć czas trwania sesji treningowych oraz pozwala na przekraczanie własnych granic. Również przez to, że produkt pozwala utrzymać prawidłowy poziom nawodnienia całego organizmu, możliwe jest trenowanie przez znacznie dłuższy czas niż dotychczas.

FA Nutrition Xtreme Napalm Pre-Contest nie zawiera w swoim składzie węglowodanów. Oznacza to, że może go stosować każdy – nawet osoby będące na diecie ograniczającej węglowodany. Xtreme Napalm polecany jest zwłaszcza tym, którzy przechodzą okres rzeźbienia masy mięśniowej.

Tags: