Autor Wątek: FA Nutrition Xtreme Napalm Shot  (Przeczytany 258 razy)

Suplefit

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 140
FA Nutrition Xtreme Napalm Shot
« dnia: Maj 18, 2016, 12:24 »
FA Nutrition Xtreme Napalm Shot to przedtreningowy, mocno pobudzający suplement diety. Ma postać płynu zamkniętego w małej, poręcznej butelce, dlatego z łatwością można go zabrać na trening i zażyć tuż przed nim. Produkt został udoskonalony, dlatego jego skuteczność jest bardzo wysoka.

W czasie treningów i całej walki o nowe, lepsze ciało, niezwykle ważna jest energia i motywacja do dalszych działań. Dotyczy to szczególnie sportowców trenujących od dłuższego czasu – im znacznie trudniej osiągać coraz lepsze rezultaty. Właśnie dlatego powstał produkt Xtreme Napalm Shot – żeby motywować do dalszej pracy i sukcesów każdego sportowca, bez względu na jego poziom zaawansowania. Zażyta przed treningiem jedna ampułka FA Nutrition Xtreme Napalm Shot to gwarancja ogromnego zastrzyku energii oraz niesamowita dawka motywacji. Ten suplement gwarantuje pobudzenie energetyczne trwające przez całą sesję treningową oraz lepszą wydolność i wytrzymałość organizmu.

Ze względu na to, że Xtreme Napalm Shot występuje w postaci płynu, jest bardzo wygodny w użyciu i nie sprawia żadnych problemów z połykaniem, jak np. tabletki. To znaczne ułatwienie, szczególnie dla osób prowadzących niezwykle aktywny tryb życia. W składzie produktu znajduje się m.in. opatentowana beta alanina, która razem z innymi aktywnymi składnikami pozytywnie wpływa na koncentrację i skupienie w czasie treningu. Co więcej, FA Nutrition Xtreme Napalm Shot został dodatkowo wzbogacony o PeptoPro, czyli składnik, który wzmacnia działanie produktu. Opisywany suplement diety nie zawiera nawet grama cukru oraz tłuszczu.

Jedną z największych zalet FA Nutrition Xtreme Napalm Shot jest jego płynna forma. Zdecydowanie przyspiesza i ułatwia to wchłanianie składników zawartych w produkcie, a to niezwykle ważne, jeśli chodzi o suplementy przedtreningowe. Opakowanie Xtreme Napalm Shot jest niezwykle poręczne i małe, dlatego z łatwością zmieści się do torby, a nawet kieszeni. Plusem jest też przyjemny i orzeźwiający, cytrynowy smak płynu.

Tags: