Autor Wątek: Olimp Arthroblock Forte  (Przeczytany 261 razy)

Suplefit

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 140
Olimp Arthroblock Forte
« dnia: Maj 18, 2016, 12:28 »
Arthroblock Forte marki Olimp to suplement diety chroniący i wzmacniający stawy. Nasze stawy zbudowane są z tkanki łącznej – żeby stawy prawidłowo funkcjonowały, tkanka ta musi być niemal przez cały czas regenerowana. Na osłabienie stawów ma wpływ nie tylko wiek, ale także różnego rodzaju uszkodzenia o mechanicznym charakterze. Narażeni są na nie przede wszystkim sportowcy – wszelkie kontuzje i urazy to zniszczenia struktury tkanki łącznej oraz problemy ze stawami.

Arthroblock Forte w swoim składzie ma aż 7 składników odżywczych. Wśród nich znajduje się m.in. kwas hialuronowy, który przyjmuje postać gęstej mazi ułatwiającej ruch całego stawu. To jedyny preparat dostępny na rynku, który zawiera taki kompleks składników odżywczych. Ponadto, składniki Arthroblock Forte zostały dobrane w taki sposób, aby wzajemnie się uzupełniały i zapewniały jak najlepszą ochronę oraz regenerację stawów.

Suplement diety nie tylko regeneruje i chroni stawy. Wzmacnia też kości i znacznie obniża ryzyko wystąpienia kontuzji – to bardzo istotne dla każdego sportowca. Dla osób uprawiających sport Arthroblock Forte jest niezbędny, żeby wspomóc stawy narażane na nadmierne obciążenie. Zalecany jest także osobom z nadwagą oraz w podeszłym wieku. To jednak nie tylko recepta na zdrowe stawy i ścięgna. Dowiedziono, że Arthroblock Forte ma także bardzo korzystny wpływ na skórę – działa na nią ujędrniająco.

Ludzki aparat ruchu wraz z upływem wieku narażony jest coraz bardziej na wszelkiego rodzaju uszkodzenia i osłabienia. Dlatego tak ważne jest, aby w codziennej diecie uzupełniać wymaganą dawkę antyoksydantów, witamin i innych składników odżywczych. Arthroblock Forte ma w swoim składzie oksydanty będące ekstraktami roślinnymi – są one standaryzowane, a więc mają określoną liczbę substancji czynnych. Preparat z powodzeniem może być stosowany przez profesjonalnych sportowców, jak również osoby uprawiające sporty jedynie rekreacyjnie. Arthroblock Forte marki Olimp to świetne uzupełnienie codziennej diety.

Tags: