Autor Wątek: Produkty Nutrend  (Przeczytany 258 razy)

Suplefit

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 140
Produkty Nutrend
« dnia: Maj 18, 2016, 13:45 »
Pod nazwą Nutrend skrywa się producent suplementów diety i odżywek dla sportowców pochodzący z Czech. Na rynku istnieje już od przeszło 23 lat, dlatego produkty tej marki zdążyło już pokochać wielu sportowców. W swojej ofercie Nutrend posiada produkty zarówno dla amatorów, jak też i profesjonalnych sportowców. Firma największy nacisk kładzie na skuteczność działania oraz skład – nie może on zawierać substancji uznawanych za dopingowe.

To właśnie ze względu na sposób produkcji i jakość produktów, Nutrend zyskał bardzo wysokie oceny od Urzędu Antydopingowego Republiki Czeskiej. Firma zawarła również z urzędem porozumienie o promowaniu sportowego stylu fair play i unikaniu środków dopingowych. Dlatego też po produkty Nutrend siegają profesjonalni sportowcy – mogą być pewni, że produkty tej marki są zupełnie bezpieczne, a swoje kolejne sukcesy zdobywają w sposób całkowicie uczciwy. Firma współpracuje m.in. z czeską oraz słowacką drużyną olimpijską.
Sukces marki Nutrend przyniosła jednak nie tylko bardzo aktywna działalność antydopingowa (szczególnie w kulturystyce). Kluczem do sukcesu stały się również niezwykle wysoka jakość produktów, a także ich bardzo szeroka gama. Dziś Nutrend to jeden z najlepszych europejskich producentów odżywek i suplementów diety przeznaczonych dla sportowców.

Do najpopularniejszych produktów Nutrend należą m.in.: regenerator stawów Flexit, żele energetyczne Carboskack oraz koncentrat napoju hipotonicznego Unisport. Surowce do produkcji wszystkich produktów pochodzą wyłącznie od sprawdzonych dostawców, z którymi firma współpracuje od wielu lat. To gwarancja bezpieczeństwa. Niezwykle duża część asortymentu Nutrend przeznaczona jest przede wszystkim dla osób trenujących sporty wyczynowe – to właśnie dlatego żaden produkt nie zawiera w swoim składzie substancji, które znajdują się na liście WADA (substancji uważanych za doping). Ze względu na bezpieczeństwo stosowania produktów, markę Nutrend obdarzył zaufaniem nawet Polski Związek Lekkiej Atletyki.

Tags: