Autor Wątek: Wydajnosc  (Przeczytany 2282 razy)

Kristy1989

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Wydajnosc
« dnia: Maj 18, 2016, 14:19 »
Witam ujestem nowy na forum;/u //huh.gif :huh: huh.gif W zwiazku z tym ze ćwiczę od jakiegoś czasu - pares miesięcy ok 5mc.
tak powazniej codziennie z tendencja wzrostowa - ciezar.
I wiadomo jak to jest nachodzą mnie pierwsze czarne mysli czy te cwiczenia maja jakas efektywnosc.
Wiadomo zyly sie naprężają wychodza, pot rosi skronie a efektow jakoś mało jest ... //huh.gif :huh: huh.gif Na bicepsy np.
robie masę powtórzeń hantlami 12kg.
Raczej nie ilościowo a czasowo do 5 min pare razy dziennie(treningi rano, popoludnie). Wyciskanie to samo - tam jakieś postępy są bo zwiększyłem ciężar ostatnio.
Dodatkowo znalazłem bardzo interesujace cwiczenie ostatnbio nie wiem moze wy macie jakas nazwe na to - generalnie chodzi o rozciagniecie klatki i poprawe miesni zeber.
kladzie sie plecami wpoprzek lawki wyciąga jak w mostku na stojąco - w reku hantla i takie skłony jak w brzuszkach tylko do malej wysokości //huh.gif :huh: huh.gif Mam nadzieje ze dobrze opisałem to.Dziala bardzo, bo juz po pierwszej serii mialem zakwasy.Dzis pojawiła mi sie mysl ze moze musze jakas Silownie z trenerem znaleźć moze ja trenuje niewydajnie... kopara opadla.Moze ciężary za male - bo ilość powtórzeń to chyba nie.Czym mogę wzbogacić trening ew.
gdzie znaleźć jakiś fajny schemat.
Skupićm sie raczej na górnej partii.
Dol na razie wyłączam w sensie oszczędzam bo tutaj bede nadrabiał bieganiem.
pozdrawiam //ph34r.gif :ph34r: ph34r.gif

Kristy1989

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Wydajnosc
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 18, 2016, 14:26 »
zapomniałem dodać ze mam chyba jakieś inne mięśnie niz większość kolesi zawsze mnie to zastanawialo.
Ne jestem raczej mocnej budowy mięśnie raczej niewielkie.
ALE wiele razy dawałem sobie rade z ciężarami z krorymi mieli problemy ludzie o mocniejszej budowie - zawsze mię to zastanawiało dlaczego tak jest.
pozdrawiamT

Therese39U

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Wydajnosc
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 18, 2016, 14:27 »
skoro jesteś nowy- poczytaj artykuly na stronie i tematy podwieszone dotyczące metod treningowychpoza tym dziwne zdanie napisałeś z tym ze ciężar za maly bo powtorzenia raczej nieciezar ma byc tak dobrany zebys w ostatniej serii nie mógł zrobić wiecej niz np 1 powtórzeń

sherlyn

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Wydajnosc
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 18, 2016, 15:54 »
A rozpisz twój caly plan na poszczególne dni, bo z tego co widze to chyba nie utrzymujesz całkowitej zasady treningu:>trening znajdziesz na forum tylko troche poprzeglądaj tematy.

Tags: