Autor Wątek: Meta  (Przeczytany 1722 razy)

olsam1994

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Meta
« dnia: Maj 18, 2016, 20:43 »
Wiem, ze meta traktowana jest w kulturystyce, jak ziolo w narkotykach.
Ale napiszcie mi, jakie to ma skutku uboczne itp.
bo jak widze ludzi w moim wieku, którzy biorą juz to( i nie tylko to) długo i mnie namawiają (ale nie namowia, hehe), to wyobrażam ich sobie za 10lat.
Napiszcie mi, jaki to ma wpływ na zdrowie ( tym bardziej ludzi w ich wieku (16-17latek))

SeanTreadw

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Meta
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 19, 2016, 10:13 »
po 100-wce mety ciezko o efekty uboczne....
jak dbasz o kichy

Blythe1964

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Meta
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 19, 2016, 16:29 »
No ja teraz czekam, bo qmpel mi zalatwia metkę i mam zamiar jechać przynajmniej ten 1 cykl.

słuchaj jak będziesz brał metkę to nic ci sie niestanie, jedyny skutek uboczny jak jesteś w czasie cyklu to trądzik (niestety to jest dobijajace). Ale jak skończysz cykl trądzik minie. Przyjdzie ci na masie, i wogole troche urosniesz, a potem za te 1 lat jak dalej będziesz ćwiczył to nic ci niebedzie, no chyba ze chcesz wziasc metke, poćwiczyć z miesiąc tyle ile trwa cykl i przestac, to wtedy wrócisz do pierwotnego wygladu.

ParraEBB

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Meta
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 19, 2016, 18:27 »
po są duze spadki i nachodzi sie woda,a nie tylko tradzik.
lepiej wziasc coś sobie na osłonkę

SeanTreadw

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Meta
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 19, 2016, 18:52 »
duze spadki po 100-wce mety?
o czym ty mowisz??

gabrych79

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Meta
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 19, 2016, 18:54 »
o kur*a spadki po mecie są nie wielkie jeśli ćwiczysz ale jak przestaniesz to z czasem spadnie
olsam1994, Blythe1964 w jakim wy wogule jesteście wieku i jaki staż po co wam 1 metki
co myslicie ze weźmiecie mietka i będziecie duzi lepiej sobie podarujcie i kupcie kreatynę jak juz a będziecie mnieli podobne efekty
zrobicie jak chcecie ale to sie poprostu nie oplaca

IgosiazuzaI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Meta
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 19, 2016, 19:40 »
Nie podoba mi sie porownanie ziola do metki, metka według mnie jest mocnym środkiem i roznie sie w tym przypadku z poglądem np.
Powera ze to jest dobry środek na poczatek, predzej do ziola porównałbym superke czy tez oxandrolon(ale to jest temat tabu, bo oxa jest bardzo droga), po metkę często sięgają dlatego ze jest tania i szybko widać przyrost, a spadki o których mówicie to poprostu schodzi woda, ktora sie lapie na cyklu, jeśli zrobi sie odblokowanie(przynajmniej te 10tab clomidu) i weżnie coś na podtrzymanie(glutamina,kreatyna, odzywki bialkowe) to spadki beda faktycznie niewielkie, wiec gdyby podliczyć to caly cykl na 100tab metki wyjdzie jakieś 400zl wiec wcale nie tak tanio...

Tags: