Autor Wątek: Olimp Creatine 1250 Mega Caps  (Przeczytany 253 razy)

Suplefit

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 140
Olimp Creatine 1250 Mega Caps
« dnia: Maj 19, 2016, 17:19 »
Olimp Creatine Mega Caps 1250 to preparat zawierający wysokomikronizowaną postać kreatyny. Jest ona znacznie lepiej rozpuszczalną formą tej substancji niż stosowany w wielu suplementach tradycyjny monohydrat. Sama kreatyna uważana jest przez wielu za najbardziej skuteczny anaboliczny środek na rynku. Powoduje szybki przyrost masy mięśniowej oraz siły poprzez dostarczanie energii, która jest niezbędna m.in. do budowy mięśniowych białek. Jednocześnie Kreatyna Olimp 1250 to preparat zawierający najsilniejsze stężenie kreatyny wśród wszystkich produktów tego typu dostępnych na rynku.

Zastosowany w Olimp Creatine Mega Caps 1250 mikronizowany monohydrat kreatyny sprawia, że preparat jest bardzo dobrze rozpuszczalny oraz przyswajalny przez organizm. Produkt wykazuje działanie antykataboliczne, nie dopuszcza także do samospalenia mięśni. Kreatyna Olimp 1250 to dodatkowe wsparcie dla procesów anabolicznych oraz przyspieszenie potreningowej regeneracji organizmu. Podstawowe działanie preparatu to szybszy przyrost siły oraz beztłuszczowej masy mięśniowej. Produkt polecany jest nie tylko profesjonalnym sportowcom, ale i wszystkim osobom aktywnym fizycznie. Jest pomocny szczególnie przy uprawianiu sportów polegających na kształtowaniu sylwetki. Olimp Creatine 1250 Mega Caps jest w pełni bezpieczny i skuteczny – mogą go stosować również osoby, które nigdy wcześniej nie sięgały po środki anaboliczne.

Jedna kapsułka preparatu Kreatyna Olimp 1250 zawiera aż 1250 mg mikronizowanej kreatyny, co gwarantuje wysoką skuteczność działania. Już po jednej dawce produktu odczuwalny jest przypływ energii, dzięki czemu efektywniej można wykorzystać czas na treningu. Cztery kapsułki preparatu to pokrycie dziennej dawki kreatyny potrzebnej do osiągnięcia zamierzonych celów. Mięśnie stają się widocznie większe i silniejsze nawet po kilku dniach suplementacji produktem. Dostępny jest w postaci łatwych do połknięcia, miękkich kapsułek. Mikronizowany monohydrat kreatyny zdobył uznanie wielu sportowców.

Tags: