Autor Wątek: Olimp Creatine Xplode  (Przeczytany 261 razy)

Suplefit

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 140
Olimp Creatine Xplode
« dnia: Maj 19, 2016, 17:20 »
Olimp Creatine Xplode Powder to preparat zawierający kompozycję najbardziej zaawansowanych form kreatyny. Cechuje je najwyższa anaboliczna aktywność. Produkt polecany jest podczas cyklu keratynowego – mimo bardzo mocnego składu, jest on zupełnie bezpieczny dla zdrowia oraz co ważniejsze, w pełni legalny. Jak wiadomo, to właśnie kreatyna jest jedną z najpopularniejszych substancji pomagających zwiększyć beztłuszczową masę mięśniową, a także siłę i wytrzymałość. Dlatego też w Olimp Creatine Xplode znajduje się aż 6 form kreatyn, które są stosowane w zaawansowanej suplementacji sportowców na całym świecie.

W składzie produktu można znaleźć więc takie substancje jak jabłczan kreatyny, pirogronian czy chelat kreatynowy magnezu. Ta ostatnia uważana jest za prawdziwy skarb tego składu. Dzięki tak skomponowanym składnikom Olimp Creatine Xplode Powder wykazuje niezwykle wysoką skuteczność i gwarancję efektów. Preparat skutecznie hamuje procesy kataboliczne i wspomaga procesy anaboliczne. Największe uwalnianie cząsteczek kreatyny odbywa się zaraz po zażyciu preparatu – dzięki temu szybko można uzupełnić zapotrzebowanie organizmu na tę substancję, zwłaszcza tuż po intensywnym treningu lub tuż po przebudzeniu. Właśnie w tych momentach organizm najbardziej narażony jest na procesy kataboliczne.

Tak naprawdę Olimp Creatine Xplode Powder mogą stosować wszyscy sportowcy, nawet amatorzy. Poziom zaawansowania czy uprawiana dyscyplina nie ma znaczenia. Preparat polecany jest jako codzienny suplement diety również osobom, które codziennie są dość aktywne fizyczne ze względu np. na pracę. Taka suplementacja pozwoli na wykonywanie pracy ze znacznie mniejszym wysiłkiem. Preparat w każdym przypadku umożliwia osiąganie coraz lepszych rezultatów treningowych, jak również znacznie skrócenie czasu regeneracji po intensywnym wysiłku. Preparat występuje w postaci proszku. Aby go zastosować, wystarczy rozpuścić go w wodzie lub soku. Dostępne są 3 warianty smakowe, aby każdy mógł znaleźć odpowiedni.

Tags: