Autor Wątek: pomoc dla ektomorfika!!!!!!!!  (Przeczytany 1864 razy)

Angie_XN

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
pomoc dla ektomorfika!!!!!!!!
« dnia: Maj 20, 2016, 20:59 »
siema!!!
 mogę was prosić zebyscie ułożyli mi jakiś program na mase, nie dla poczatkujacego bo ćwiczę juz od 7 miechow, waze 63kg i mam 178cm,bic 32cm, klatka 91cm, no i posiadam sprzęt w postaci laweczki, hantli, sztangi, no i oczywiście do tego obciazenie???? z gory dzieki

zediruzaab

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
pomoc dla ektomorfika!!!!!!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 20, 2016, 21:00 »
jak chcesz przytyć ,no masowo ,to zmień plan jedzenia ,na poczatku by zwolnił przemianę materii,bo jako ektomorfik,pewnie masz super przemiankę dlatego nie łapiesz masy,ja bym wiecej jadł węglowodanów ,bialka ,skrobi,wtedy nabrał bys na masie niekoniecznie tłuszczowej bo jeśli będziesz ćwiczył na masę rozejdą sie składniki organiczne po ciele,a i jedna rzecz ktora uważam jest wazna ,nie staraj sie jeść palnowo o godzinach ,bo tak twój organizm przyzwyczajony jest do konkretnych godzin ,jak będziesz dojadal, jadł o nienormowanych gódź twoja przemiana materii zwolni i beda szanse ze dluzej w tobie zostaną składniki organiczne,wiem ze ktoś powie ze prowadzić to moze do nadwagi ale jeśli jesteś ekomorfikiem organizm bedzie sie bronił wiec nie liczę zebyc zrobił sie balonikiem no i plan na masę wejdź na post CZS, tutaj w tym dziale i tam jest ciekawy trening na masę od ETYla

Angie_XN

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
pomoc dla ektomorfika!!!!!!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 20, 2016, 21:07 »
tamten plan zupełnie mi nie pasuje, po pierwsze to mi przypomina progresje, a ty sie raczej masy nie da zrobić szybko...

Majkaaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
pomoc dla ektomorfika!!!!!!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 20, 2016, 22:17 »
tamten plan zupełnie mi nie pasuje, po pierwsze to mi przypomina progresje, a tym sie raczej masy nie da zrobić szybko...

1. tam nie ma rozpisanych powtorzen, wiec skąd wiesz, ze to progresjaż?
2. robiąc progresje nie da sie robić masy ??
3. masy nie da sie niczym zrobić szybko.
4. tamten plan jest i tak dla ciebie za trudny.

Tags: