Autor Wątek: jak czesto?  (Przeczytany 2091 razy)

SLovie

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
jak czesto?
« dnia: Maj 20, 2016, 17:29 »
Jak często w końcu ćwiczyć dana partie miesni.
Ja kiedyś ćwiczyłem pon, sro i pić czyli 3 razy w tyg co 2 dni.
 Robi3em na jednym treningu wszystko.
Lapy i klata ros3y.
W 3 mce 3cm w ramieniu i pare kilo masy ciała (niestety nie beztluszczowej) bez zadnych wpomagan.
 wchodziło mi niezle.
Na poprawe masy mięśniowej długo nie musialem czekac, No ale widze ze niektrzy ćwiczą dana partie raz na tydzien.
Rozumiem ze wtedy dają ostro czadu i nie po 2-3 cwiczenia a o wiele wiecej na dana partie.
Zaczynam znów pakowac i chce póki co odzyskać to co stracilem i yteraz nie wiem czy tak jak zawsze ćwiczyć czy moze jednak lepiej raz na jakiś czas a porzadnie.
 ćwicząc 3 razy w tyg np 3ape widziałem juz po miesiącu (12 treningow) przyrsy ok 1 cm w obwodzie ramienia.
Mysle ze ćwicząc raz na tydzień musiałbym dluzej czekac.
no ale nie jestem pewien zatem pytam

fogerPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
jak czesto?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 20, 2016, 17:36 »
jeżeli mówimy o masie to ja jestem zwolennikiem ćwiczenia każdej partii raz w tygodniu o ile nie stosuje sie obwodowki.
na partie 3-5 ćwiczen(w zależności od partii) po 3 serie.

SLovie

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
jak czesto?
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 20, 2016, 17:54 »
No ja nie ukrywam ze chce jak najszybciej odzyskać stracone cm.
 Mem teraz jakieś 36 chce doboc do tego ile mialem czyli 39,5 (mysle ze 3-4 miesiace) później jeszce zeby podrosla wycisnąć ile sie da do lata a następnie wziąć sie za rzezbe.
Jak wspomniałem wyzej zawsze ćwiczyłem co 2-3 dni i nie wiem czy moze nie spraktykować tygodniowki.

Emmanuel54D

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
jak czesto?
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 20, 2016, 23:37 »
NA poczatku zwykle ćwiczy sie czescie i przyrosty są szybkie, ale tak.. na masę ja również sadze ze ciezki trening raz w tygodniu jest lepszy, ewentualnie ja czasem daje sobie mniej w kość a ćwiczę 2 razy w tygodniu ramiona.
Ale to juz zalezy od planu jaki sobie u3ozysz jak wszystko dobrze poukładasz w tygodniu to raz na dana partie powinien byc najlepszy.
Pozdrawiam

PARINGTON

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
jak czesto?
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 20, 2016, 23:56 »
Jeżeli chcesz powiekszya ramiona,zdobyć kilka cm.Proponuje trening na mase.Każda partie miesni ćwicz raz(dobrze,intensywnie) raz w tygodniu.A jak będziesz w okresie rze1bienia polecam trening danej grupy miesni 2 razy w tygodniu(jeżeli będziesz chciał coś poprawia w swojej sylwetce)

-Ale to też również zależy od genetyki,od szybkości regeneracji.Niektorzy przy robieniu masy również ćwiczą dana grupę 2-razy.Musisz wyczuć swoj organizm.Ale ja jestem zwolennikiem jednego treningu danej grupy.

 Czasem mniej znaczy lepiej :!:

Tags: