Autor Wątek: cena nie gra roli.licze na pomoc  (Przeczytany 2282 razy)

ISuzannaI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
cena nie gra roli.licze na pomoc
« dnia: Maj 27, 2016, 10:05 »
WitamOd czego by tu zaczac.Mam 23lata 191cm i waze około 88kg.na silownie chodze od jakiś 12mcy nie stosowalemzadnej diety i nie brałem za bardzo odzywek.teraz chce jednak nieco urosnąć i potrzebuje pomocyMoze ktoś mi pomoc z doborem odpowiedniej diety?wiem ze jest tego na forum naprawdę duzoale chce to zrobić naprawdę dobrze,raz a pozadnie.do tego problem z doborem odpowiedniej odzywkijest ich tyle ze mam gruba zamotke.jezeli chodzi o odzywki to cena nie ma znaczenia.tak jak mowilemchce to zrobić naprawdę pozadnie wiec postanowiłem ze przeznaczę spora sumke.jestem za granica wiec wszystkie suplementy musze przewieść wiec najlepiej by bylogdyby byly one w kapsułkach lub plyny(typu krople).naprawde zalezy mi na tym wiec proszeo fachowa pomoc w ich doborze.dziekuje z gory za wasz pomoc

Dirk_25

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
cena nie gra roli.licze na pomoc
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 27, 2016, 10:09 »
Jak slysze "cena nie gra roli" to na mysl nasuwa mi sie zestawik:Glutaminka: Premium Nutrition - Glutamin Ester Stackwitaminki: Universal - Animal PakKreatynka: MAN- Clout + Body OctaneBialko oczywisci: Universal - Animal Max protein x 2W Twoim wieku przyda sie tez juz jakiś Tribullus - moze byc Universal - Animal stać 2... na poczatekm powinno starczyc..Cena ok.
12 zl //:-D :-D /P.S wiem, wiem, zartuje z tymi odzywkami, wiec sie nie denerwujcie... Ale jak slysze cena nie gra roli to widzicie sami...

MeusePL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 1
cena nie gra roli.licze na pomoc
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 27, 2016, 10:14 »
Kubuś ale pojechałeś po majtachjak bym mial łykać tyle gówna to bym wogole nic nie jadlmoze robie off topić ale wczoraj dokupilek kilka saszetek animal paka w sklepie i tableteczki sie troche różnią od mojego pozatym tak nie dupić jak te moje karma dla psow... uważajcie co kupujecie

Tags: