Autor Wątek: czy mozna tak polaczyc HMB i krete?  (Przeczytany 2330 razy)

zwierzu_37

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
czy mozna tak polaczyc HMB i krete?
« dnia: Maj 29, 2016, 18:29 »
mam taki plan, ponieważ juz niedługo sie zbliza lato.
Mam zamiar spalia troszke tłuszczu przu pomocy HMB i później przejsa na trening na masę czy możliwe jest talkie po3aczenie ze HMB bede brał przez 6 tygodni i w 4 tygodniu brania HMB dorzucę sobie kreatynę i przejdę z treningu nastawionego na slpalanie tłuszczu na trening budowania masy miesnioewj? czy moze lepiej brać HMB z kreta odrazu od poczatku razem?

LemuelAnale

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
czy mozna tak polaczyc HMB i krete?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 29, 2016, 20:05 »
HMB bierze sie 3 miesiące czyli około 13 tyg tylko wtedy taka suplemenatcja ma sens.
W polowie maja chcesz przejsc na robienie masy miesniowej?? to stanowaczo za pozno.
jeżeli chcesz jeszcze przed wakacjami nabić masy bierz sie za nią teraz i w zależności ile masz tluszczu wez sie za jego spalanie pod koniec maja lub wczesniej

XPhillip

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
czy mozna tak polaczyc HMB i krete?
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 29, 2016, 20:17 »
Lukasz, lato, to już ci sie zaczyna, a wiec z budowaniem masy sie lekko spo1ni3es. Moim zdaniem, bierz sie za ostre spalanie, bo z twojej wypowiedzi wynika, ze dążysz do sylwetki plażowej :lol:

PS. Wszystkiego na raz nie zrobisz :lol:

zwierzu_37

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
czy mozna tak polaczyc HMB i krete?
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 29, 2016, 20:21 »
masę to ja juz robie od jakiegoś czasu tylko ze teraz chce spalia tłuszcz a później znowu przejsc na masę bo tak wogole to nie jest zle tylko ze mam ma3y brzuszek który chce zlikwidowaa no to dzieki za podpowiedzi

Tags: