Autor Wątek: 100 metki  (Przeczytany 2701 razy)

Zhial__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
100 metki
« dnia: Maj 31, 2016, 07:04 »
mam pytanie wim co robią sterydy z człowiekiem i nie musicie mi mówić
co moze po nich wystopic szczególnie w tak młodym wieku wiem ze to g3upie pytanie ale ostatnio dużo czytam na ich temat i dowiedziałem sie ze nawet przy niewielkiej podoaży hormonu do organizmu mięśnie przy odpowiedniej ditce i witaminkach rosna jak na dro?d?ach . i mam pytanie
jeżeli kupił bym se 1 metki to przy odpowiednim stosowaniu w wieku 15 lat wystopi3y by jakieś duze efkty uboczne czy lepiej poczekać jeszce rok czsu az skończę 16 lat i dotego czsu dowiedzieć sie o nich jak najwiecej i jeszce jedno czy wogole opłaca sie brac 1 metki czy moze jst coś bardziej zdrowego np. deca albo coś co na pierwzy cykl było by lepsze dziekuje zaś zybkie odpowiedzi

karalajna-L

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
100 metki
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 31, 2016, 09:03 »
pytasz sie za jaki czas mogłbys wziąć to ja ci powiem ze nie rok nawet dwa ale 5, a najlepiej to około 1 Zresztą niedługo wszyscy ci to powiedz1

twojapaczkad1987

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
100 metki
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 31, 2016, 09:10 »
15 lata stanowczo za mało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wróć z tym pytaniem za 5lat!!!! :D

Abel

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
100 metki
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 31, 2016, 09:12 »
http://www.medycynasportowa.pl/index.php?go zag_doping&artykul e_uboczne http://www.medycynasportowa.pl/index.php?g...tykul e_uboczne

Zhial__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
100 metki
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 31, 2016, 09:19 »
no a jeśli juz chciał bym wzi1c to co najlepiej

Bible1990

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
100 metki
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 31, 2016, 09:22 »
no co ty nic nie bbierz chyba niechcesz miec luznych stolcow :D (to jest z tej strony)
piszesz mam 15 lat, wg mnie i pewnie nie tylko mnie ten wiek niejest odpowiedni do uprwiania kulturystyki a co dopiero do brania wspomagania... rośniesz jescze wzwyz, poczekaj rok wtedy pomyslisz nad wzrostem w szez :D
jeżeli masz taki zapal do cwiczniea to idź na silownie poćwicz przez ten rok (zobaczysz na sucho mozna wiele zrobic) niebedziesz zadowolony pomóż sobie koksem... niechodzi tu o to zebym cie namawiał poprostu sam musiz podjąć decyzje przemyśleć za i przeciw i podjąć ta decyzje
z tęg co piszesz wnioskuje ze możesz miec jakieś problem moze komplesy to nie moja sprawa!! ale naprawdę niewarto !!!!!konczyc zanim sie zacznie!!!!!!! przemysl wszystko raz jescze i pogadamy wtedy
poczytaj stronę z medycyna sportowa zapytaj lekarzy (moze njapierw o dietę albo odzywke :D)
jeżeli jednak zdecydujesz sie na koksik to coś sie wymysli ;((( przemysl wszystko size 1Wyslany Czw Maj 13, 2004 3:47 pm:
15 lata stanowczo za mało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wróć z tym pytaniem za 5lat!!!!

drogi twojapaczkad1987ie
na twój post ja STANOWCZO odpowiadam NIE:
zbylun za 5 lat to on juz bedzie po kilki (moze jak nie zmadrzeje kilkunastu) cyklach wiec niekarz mu wracać tu za 5 lat bo go moze juz nawet niebyc
trzeba pomyśleć i coś doradzić bo pojdzi ena inne forum i zapodadzą mu cykl mety omy deki wszystko naraz i go zbija no tu przesadzilem ale warto pomyśleć jak mozna przekonać ludzi do niebrania niczego i sprawienie ze kulturystyka z apare lat stranie sie czystym sportem... moze to mało realne ale trzeba zacząć od swojego podworka, pojedynczych jednostek
sam niezadko mysle o wzieciu koksik, ale zawsze udaje mi sie akie mysli przezwycierzyc, boje sie jednak ze za jakiś czas postanowię sobie wezmę koks trzeba kogoś popytać co i jak brac, kogoś zaufanego wiec uderzę tutaj na forum moze u sibie na silce, powiedzą jesteś za młody wróć za 5 lat pójdę gdzie indziej a pewnie wes sobie na poczatke 1 strzalow omki potem z 2 t mety moze jescze Dekę będziesz zajebisty na koniec walniesz sobie winnko i zezba tgez bedzie wporzo..................... to tylko bedzie poczatek bo mi sie spodoba zajebisty przyros duza masa duza sila w mgnieniu oka (niepatrzac na to co bedzie za pare lat)...................................lepiej wiec jak doradzimy chłopakowi zeby pmyslal najwyzej doradzci mu spokojnie od dobrej diety jakiegoś gainera EWENTUALNI mlaej dawki koksu (czyli pojedyncze cykle) niz odsyalac go za jakiś czas czy do inncyh ludzi

takie jest moje zdanie
myśleć ludzi zanim coś zrobicie najlepiej nie raz nie dwa ale trzy razy :D

za co masz moda ?? just kidding

Zhial__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
100 metki
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 31, 2016, 09:27 »
wiesz ja juz ćwiczę prawie rok czsu na si3ce od tego czasu przyszło mi 24 kg
jak narazie jestem zadowolony moje wymiary to 166cm waga 65kg biceps 34cm
lydka 39cm, udo 59 prawie 60cm brzuch 80cm klata 98cm bary 115 cm i wogole jest dobrze a moje pytanie okoks moze jest g3upie ale mam wielu kolegów którzy sie koksują juz na poczatku i stąd troche mnie do tego namawiają naszcześćie
ja teraz trenuje gdzie indziej i dzieki temu jeszcze nie zaczo3em brac koksow .
a jeśli chodzi o dietę i sumple to bmam dietkę do bra ze 180g bi3ka wiekszosa z pozywienia i jestem juz po trzech cyklach kreatyny teraz mysle o czwartym
ale tym razem o crea massie hi teca i moze do tego dozucze jeszcze mass gainahi teca i oczywiście wysokobi3kowa dietę .bo mój cel jest taki zeby do końca czerwca dojechaa do 7 kg .jestem dobrej mysli .

karalajna-L

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
100 metki
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 31, 2016, 09:31 »
oj to jeszcze nie za duży jesteś ja nawet przy tobie niezły byk jestem ale trenuj ostro bez koksow wez sobie tylko jak1o od?ywke na masę

Zhial__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
100 metki
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 31, 2016, 09:40 »
A ILE ważysz I MIRZYSZ I BICU

Bible1990

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
100 metki
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 31, 2016, 09:58 »
karalajna-L baardzo niefajna wypowiedz:D
wymiary poniżej pasa całkiem imponujace!!!
na wysokobiałkowej i kreatynie zrobisz te 5 kg do końca czerwca bez problemu(ile miales przerwy od ostatniej kreatyny)

wracając do tematu (1 mety) twoi kumple piszesz koksują na poczatku moze i fajnie ale tylko NA TYM właśnie POCZATKU zrobią szybko sile zrobią szybko masę ale co potem wszystko stanie nieraz coś drgnie
jedziesz na sucho stanie ci walniesz odzywke pociągniesz kilka kg na klatę wiecej walniesz inan odzywke zmienisz trening pobawisz sie tak pare lat... potem mysl o koksie
moi kumnple tez koksują (na szczęście mnę do twego nie namawiaja) oni ciskają np na klater teraz jakieś 2 kg wiecej odemnie, czekam tylko az im stanie i powoli ich dogonię a potem przegonie

slynna bajka z żółwiem i zajacem (czy jakoś tak)
pozdrawiam
naprawdę wyniki imponujace najwazniesze są dobre checi

karalajna-L

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
100 metki
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 31, 2016, 10:03 »
karalajna-L baardzo niefajna wypowiedz:D
trudno ale przezyje to nie bede płakał przecie cal1 noc ze w poscie nie byłem cosl :lol:

A ILE ważysz I MIRZYSZ I BICU
Nie czas i nie miejsce na to ale juz sie pochwale 182 cm 85 kg bic 39,5cm
klatka napieta 112 pas 87albo coś kolo tego i nie da sie ukryc ze troszke zbędnego tłuszczyku tez mam

Zhial__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
100 metki
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 31, 2016, 10:07 »
aha dzieki a ostatnia kretke brałem 1,5 micha temu no prawie 2 michy a teraz
mysle o crea massie hi teca co sadzisz o crea massie

Tags: