Autor Wątek: Prosze o pomoc  (Przeczytany 2179 razy)

bronislaw

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Prosze o pomoc
« dnia: Maj 31, 2016, 22:20 »
Witam.Mam pewien problem. Od wakacji ćwiczę 6 dni w tygodniu planem

poniedzialek:barki: wyciskanie za głowy i przed głowy na przemian na siedzaco, podnoszenie chatnelek na boki stojac,podciagani sztangi stojac,podnoszenie chantelek na boki w opadzie 4x12

wtorek:klatka : sztanga plasko, rozpietki plasko, przenoszenie sztangi zza głowę 4x10-12 ; bic: sztanga w wąskim uchwycie stojac,chantelkami na przemian stojąc w podporze siedząc 3x8
przedramię sztanga

sroda:plecy:wioslowanie sztanga, podciąganie chatnelek opierając sie o laweczke,martwy ciag. triceps: francuskie wyciskanie na płaskiej laweczce,chatnelki siedząc za glowe.4x12

czwartek:znow barki to samo co w poniedzialek

pićtek:klatka: sztanga na skosie 45stopni,rozpietki na skosie i wyciskanie wąskim uchwyteem na płasko 4x12. bic ten sam przedramię tez

sobota plecy i trceps tak samo.

Zemianiac cwiczenia na klatke chciałem ćwiczyć caly miesien ale jednocześnie nie przeciążać go na jednym treningu. Mam jedynie obawy czy mam maksymalny przyrost miesni jaki mógłbym osiągnąć i chce sie waas o to poradzić czy ten plan treningowy jest dobry czy zły (co ewentualnie w nim zmienic) nóg nie ćwiczę bo trenuje od paru lat pilke norzna i mięśnie nóg mam dobrze uksztaltowane.
Przed wakacjami ćwiczyłem ale to tak średnio sie przykładałem i na powaznie wziolem sie za to od wakacji. Co do mnie to mam 16 lat 186cm 84 kg. W bicepsie mam 37,5 cm tak mniejwiecej zeby określić stopień mojego zawansowania. mojim zdaniem mam za duży brzuszek i chciałbym sie taknki tłuszczowej na nim pozbyc. JAki trening powinienem zastosować prosze o porady.pozdrawiam

LKaper

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Prosze o pomoc
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 31, 2016, 22:23 »
Plan coś mi w nim nie pasuje!!!!
 
ps pokaz foty !!

katryczekAnm228

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Prosze o pomoc
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 31, 2016, 22:33 »
chantelki przez samo h sie pisze - hantelki !!

aalonsoSaltzberg

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Prosze o pomoc
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 31, 2016, 22:45 »
ćwicz jedna partie raz w tyg.
poczytaj najważniejsze tematy w dziale - powinno sie wszystko wyjasnic.

twój plan jest zły ! np. nie ćwiczymy barkow przeddzień treningu klaty, nie ćwiczymy bicepsów przeddzień treningu pleców ... wiecej nie chce mi sie pisać

lusnutf_HO

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Prosze o pomoc
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 31, 2016, 23:24 »
Plan jest zly..zly układ a reszty nawet nie sprawdzalem.
Max efekty możesz uzyskać wtedy kiedy wszystkie glowy/czesci mięśnia są równomiernie pobudzane do rozwoju.
Suma: plan do zmiany, obowiazkowa lektura podpiętych tematow.
wiecej nie poradzimy nie mozna cw caly tydzien.

Tags: