Autor Wątek: Albumina  (Przeczytany 4248 razy)

gienioBar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Albumina
« dnia: Czerwiec 05, 2016, 13:57 »
Witam, nasłuchałem sie ostatnio o albuminie podawanej dozylnio w postaci kroplowki, jeżeli ktoś mial z tym styczność to prosze o komentarze, interesuje mnie wszystko na ten temat czyli skutki uboczne częstotliwość podawania itd.
Ps.
ja wiem tyle ze mozna przytyć około 8 kg w miesiąc i podaje sie 25 ml dziennie...to są dane na podstawie wypowiedzi osoby ktora to brala...

tjukk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Albumina
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 05, 2016, 14:15 »
nie dożylni ale dożylnie a odpowiedzi ci nieudziele bo nieznam sie natym ale ten błąd jest tak razacy ze go wyłapałem i postanowiłem go ci wytknąć

Megan1974

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Albumina
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 05, 2016, 14:24 »
powiedział bobek który zrobił w poscie 5 razy wiecej bledow niz dawid 'cosl'Swoja droga ciekawy sposob, fajnie jak jakiś stary koks by nam to objasnil.

lindon

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Albumina
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 05, 2016, 14:33 »
Albumina to aminokwas, którego dużo jest w jajach kurzych i trzeba byc totalnym debilem, zeby wstrzykiwać sobie składnik bialka albo brac w postaci kroplowki... dlaczego? jeżeli znałbyś troche dzialanie koksu i diety to bys sobie sam odpowiedział

Megan1974

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Albumina
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 05, 2016, 14:35 »
Albo se tak szejka kroplowa zaladowac, tez by było ostro 'cosl'

tjukk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Albumina
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 05, 2016, 15:49 »
szeryf ja mam ekstremistryczny kurs astronomi i dlatego mogę robić bledy :-D

gienioBar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Albumina
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 05, 2016, 15:50 »
tjukk jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia na w/w temat to nie pisz nic bo ja tu nie chce sie nauczyć gramatyki.....pokaz mi dokładnie gdzie napisałem "dozylni"...lindon troche za mało ważysz i masz za male doswiadczenie zyby pisać do mnie takie farmazony...wiem doskonale jak to wszystko dziala ale szukam komentrzy osób które mialy z tym stycznosc, wiec jeśli nie miales to ten post chyba ciebie nie dotyczy...a tak na marginesie to dlatego dożylnie zeby pominąć układ trawienny...

gienioBar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Albumina
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 05, 2016, 15:55 »
Albuminy, wytwarzane w watrobie to bialka o krotkim, gdyż zaledwie parodniowym okresie poltrwania i najdrobniejszych czasteczkach.
Albuminy stanowią we krwi polowe (ok.
55%) wszystkich bialek osocza.
Uczestnicza glownie w utrzymaniu ciśnienia onkotycznego we krwi, to jest w zatrzymywaniu wiekszej ilosci wody we krwi.
Naruszenie poziomu albumin w osoczu zakloca wszystkie procesy związane z filtracja i przenikaniem wody przez ściany naczyn krwionosnych, zakloca wiec powstawanie moczu, płynu zewnątrzkomórkowego i chlonki.
Ponadto albuminy osocza uczestnicza w przenoszeniu kwasow tłuszczowych i barwników żółciowych oraz wiążą i transportują pewna ilość dwutlenku wegla.edit by lindon warn za pisanie posta pod postem ( używa sie opcji edit )

lindon

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Albumina
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 05, 2016, 16:08 »
Myslisz, ze jak walisz koksy i ważysz 110kg to wiesz wiecej? każdy suchoklates walący soki moze tyle wazyc.
Nie musisz pisać wiedzy zawartej w wikipedii to druga sprawa.
Trzecia sprawa jest to, ze albumina nie jest substancja uwazana przez układ trawienny za toksyczna i z tego właśnie względu niewiele jej " zniknie " w ukladzie trawiennym.
Ostatnia rzeczą jest to, ze czasem ludzie przesadzaja bo powtarzam, zeby walić w zyle aminokwas trzeba byc posranym ;o i tego zdania nie zmienię

gabercom_Maria

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Albumina
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 05, 2016, 16:13 »
juz lepiej w megace zainwestować niz lezec pod kroplowka , co do ciekawych sposobów to tez znam jeden ale z innej beczki wlewamy 1 mg wodki do miski i siadamy tylkiem , jak nam wiadomo odbyt jest bardzo dobrze ukrwiony i wchlanianie jest natychmiastowe i tanim kosztem mamy bombe po 5 minutach  'ludek', i tak lepiej to wyglada jak igla w zyle

lindon

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Albumina
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 05, 2016, 16:31 »
wez zgrzej troche wody w garze dodaj krety, bcaa, glutaminy, bialka i glukozy później wszystko w strzykawkę ( taka jak sie olej ze skrzyni biegow  wyciąga )zaloz igle 40- stke zeby był dobry przelot i wal.
20kg po 5 strzalach skacze lol

gienioBar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Albumina
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 05, 2016, 16:32 »
lindon jeśli myslisz ze od samego walenia koksu mozna tyle ważyć to sie mylisz i pewnie wiesz ile to kosztuje wysiłku i wyrzeczen...aha i to nie jest wiedza z wikipedii...gabercom_Maria ciekawy propozycja na urozmaicenie imprezy heheChyba trzeba zamknąć temat bo raczej nikt tu mi nie pomoże akurat w tym temacie.

gienioBar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Albumina
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 05, 2016, 16:55 »
wez zgrzej troche wody w garze dodaj krety, bcaa, glutaminy, bialka i glukozy później wszystko w strzykawkę ( taka jak sie olej ze skrzyni biegow  wyciąga )zaloz igle 40- stke zeby był dobry przelot i wal.
20kg po 5 strzalach skacze lol  Ciekawa propozycja jak na moderatora dzialu dla powaznie podchodzących do sprawy....

Megan1974

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Albumina
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 05, 2016, 17:02 »
Jak znam zycie to gabercom_Maria tak z kumplami w usa imprezy przeprowadza 'cosl' Graja w karty  z dupami w miskach.
Ja znam tylko sposob z sauna, o którym kiedyś pisalismy.Wracajac do tematu, nie zamykamy.
Poczekamy, moze papa B0bbye powie coś madrego, bo z doswiadczenia wiem, ze jeśli coś jest w teorii glupie, to nie znaczy, ze w praktyce ktoś tego nie probowal 'cosl'

lindon

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Albumina
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 05, 2016, 18:55 »
Dla mnie caly temat jest niepoważny stad niepowazna propozycja ;. dawidą prawdziwe wyrzeczenia, ciezka prace i bardzo powoli ujawniające sie efekty przezywaja Ci którzy nie biorą koksu bo jak ma sie kumpli co biorą to widać jaka w sterydach drzemie potega masy zamykamedit no dobra jednak nie zamykam...

Tags: