Autor Wątek: Jaki trening ? Co zrobic? Lat 16  (Przeczytany 2517 razy)

luki57

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Jaki trening ? Co zrobic? Lat 16
« dnia: Czerwiec 21, 2016, 07:12 »
Siema.
Jestem kuba, zacznę od tego ze od jakiegoś czasu interesuje sie silownia.
Chodze co 2 dni czasem co 3 od poczatkustycznia tego roku, czyli nie cale 2 i pol miesiaca.Mam 191.5 cm wzrostu, waze około 9 Kg.
Mam prawie 16 lat.
Na obecna chwile wyciskam 80Kg na klatke, na barki (sztange za siebie) - 60Kg.
2 rękoma na biceps- 48Kg na prostym gryfie.
Powiem coś na temat mojej postury i budowy ciala: Nie bede ukrywac- mam troche ciala, brzuszek troszke odstaje Ale mam zamiar to zmienic.
kiedyś chodziłem na silownie jak byłem w 1 klasie gimnazjum, chodziłem jakiś czas na silownie do kuzyna ale potem przestałem i teraz zaczelem znowu.Moje pytanie jest takie.
Jak mogę pozbyć sie tego zbędnego cialaż Jaki trening wybrać (chodzi mi o taki zeby w jak najszybszym czasi zdobyc dużo sily), narazie rzezba nie jest dla mnie priorytetem.
obecnie zalezy mi na dużej sile.Na mojej skromnej siłowni w piwnicy mam: Gryf prosty i lamany, 2 gryfy (hantle), laweczka regulowana(kosztowala 250zl) dlatego nie oczekuje od niej wiele no i obciazenie- 86Kg.
Nie mam zadnej diety, ćwiczę raczej haotycznie, planu treningowego tez nie mam.
Zwykle na klatke robie jedno cwiczenie lezac na plecach wyciskam sztangę no i rozpietki.
Zazwyczaj w tym dniu gdy jestem na siłowni ćwiczę wszystkie partie miesni.
A wiec czekam na wasze odpowiedzi.
Pozdrawiam Kuba

xXxkeplinxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Jaki trening ? Co zrobic? Lat 16
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 21, 2016, 08:48 »
zajrzyj do dzialow nadole1.Unoszenie nóg do pionu w lezeniu na plecach-(brzuch),2.Prostowanie nóg na maszynie w siadzie-(czworoglowe ud),3.Uginanie nóg w lezeniu przodem na maszynie-(dwuglowe ud),4.Wyciskanie sztangielek w lezeniu na skośnej lawce-(klatka),5.Unoszenie sztangielek bokiem w gore w staniu-(naramienne),6.Wyciskanie sztangi zza karku w siadzie-(naramienne),7.Podciaganie drazka wyciągu do klatki w siadzie-(najszersze grzbietu),8.Martwy ciąg na prostych nogach sztanga polozona na podwyzszeniu-(proste grzbietu),9.Naprzemianstronne uginanie ramion ze sztangielkami w siadzie na skośnej lawce-(bicepsy),10.Pompki na poreczach-(tricepsy),11.Uginanie i prostowanie nadgarstków ze sztanga w siadzie-(przedramiona),12.Wspiecia na palce z obciazeniem na barkach-(lydki).witaminy, ew gainer bialko carbo, pozwalam Ci pic wode mineralna

WDyke

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Jaki trening ? Co zrobic? Lat 16
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 21, 2016, 10:08 »
na pozbycie sie ciałka najlepsze są cwiczenia aerobowe (bieg, basen itp) trening na sileTrening na dużych ciężarach z małą ilością powtórzeń w seriach(8-1).Przerwy pomiędzy seriami do 3-5 minut.
Na duże grupy wykonujemy 8-1 serii, na małe 6-8 serii(plus 2-3 serie rozgrzewkowe w obu przypadkach). Oparty na głównym cwiczeniach tz.
wyciskanie sztangi na ławeczce plaskiej, przysiady, MCAha sile sie robi jak sie ma juz troche masy...

luki57

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Jaki trening ? Co zrobic? Lat 16
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 21, 2016, 10:39 »
No ok dzieki za odpowiedzi.
Ale sie zastanawiam nad braniem jakiś odzywek... Wole na "sucho" cwiczyc.
no nie wiem, możecie doradzic>?

ageatthang65

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Jaki trening ? Co zrobic? Lat 16
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 21, 2016, 10:46 »
Nie potrzebnie zakadales dwa tematy //:-D :-D ale jeśli chcesz zdobyc duza silem to ćwicz jak najwiekszym ciężarem nawet takim zebu ci koledzy pokagali podnosić w ostatnich seriach //:-D :-D /.. zresztą tak jak wyzej masz opisane .. za suple sie nie lap chyba ze jakiś spalacz //:-D :-D Thermo ...

xXxkeplinxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Jaki trening ? Co zrobic? Lat 16
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 21, 2016, 10:49 »
witaminyew carbo gainer bialko

luki57

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Jaki trening ? Co zrobic? Lat 16
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 21, 2016, 10:50 »
Taki maly off topic.
widzieliście to http://www.frazpc.pl/b/130016 ?? Obrzydliwe nie chciał bym tak wyglądać Bleeeeee.
a za suple nie ide, wole na 'sucho' ćwiczyć pozdro dla wszystkichps.
skąd mogę wziasc dobra dietę dla mnie? i jakiś plan treningowy?

ageatthang65

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Jaki trening ? Co zrobic? Lat 16
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 21, 2016, 10:50 »
Patrz troche co ludzie maja w swoich sygnaturach nad tobą jest post Giery kliknij u niego i moze coś znajdziesz dla siebie najlepiej zrob ja sam //:-D :-D , a co do fot to obrzydliwe są : nie wiem co im sie w tym podoba .. :blink: /

Krakannn

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Jaki trening ? Co zrobic? Lat 16
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 21, 2016, 10:58 »
Akurat działanie syntholu jest tutaj wszystkim dobrze znane.
Nie ma on praktycznie nic wspólnego z kulturystykę, porownałbym to do botoxu, silikonu i innych pierdoł kojarzących się z sztucznym "upiększaniem".

zediruzaab

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Jaki trening ? Co zrobic? Lat 16
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 21, 2016, 11:03 »
w podwieszonych masz wszystko na temat rzezby, zajrzyj tam i znajdz coś dla siebie

Tags: