Autor Wątek: Kilka pytan  (Przeczytany 2215 razy)

Hosea_Hool

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Kilka pytan
« dnia: Czerwiec 23, 2016, 19:16 »
czesc !
mam kilka pytan.
1.jak zrobić masę miesni skośnych brzucha, jakie cwiczenia ile serii i powtórzeń i jakie ewentualne obcazenia zastosować ?
2.czy rozgrzewkę lepiej zacząć od miesni czy od stawow ?
3.chce wypełnić gorna czesc klatki tak zeby mięśnie przykryły obojczyki i łączyły sie z boku z naramiennymi. pod jakim k1tem mam wykonywać wyciskania sztangi ,hantli i rozpietki. słyszałem juz wersje 45 i 3 stopni. ktora jest najlepsza ?
4.skoro ściągania linek przed siebie na wyciągu rozwijają wewnętrza czesc klatki w okolicy mostka, czemu zatem rozpietki na ławce płaskiej rozwijają zewnętrza czesc klatki a nie srodek, przeciez ruch jest ten sam ?

z gory dzieki za odpowiedzi.
pozdrawiam!

Latimerrr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Kilka pytan
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 24, 2016, 09:26 »
ad.1 ćwiczyć ćwiczyć cwiczyc... do zalamania
ad.2 obojetnie, byle zeby byla to rozgrzewka kompleksowa
ad.3 musisz wyprobowac oba katy i zobczyc, który lepiej ci odpowiada. zaczynaj od wyciskania hantlami w skosie/w węższym chwycie sztanga..
ad.4 nie jest ten sam... masz inny kat itp... to tak jakbys porównywał wyciskanie hantlami i sztanga - tez masz ten sam ruch...

Beaurepa__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Kilka pytan
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 24, 2016, 10:03 »
gówno sie znasz Latimerrr ... naucz sie sam ćwiczyć najpierw a nie rad udzielasz...

ehehehe pićnie ofkors :-) ...... dokładnie tak jak napisał Latimerrr... na skośne jak dla mnie wypas cwiczenie ejst wisisz na drazku podciągasz nogi do brzucha i zginasz skulone nogi na bokinapinajc skosnego...

Tags: