Autor Wątek: HMB  (Przeczytany 2555 razy)

CANTAMES

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
HMB
« dnia: Czerwiec 28, 2016, 15:05 »
Pytam z czystej ciekawosci.Czy w stosowaniu HMB powinna nastąpić przerwa na jakiś czas, tak samo jak w stosowaniu kreatyny??

xXxwldjkyuxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
HMB
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 28, 2016, 15:46 »
nie, HMB nie trzeba stosować cyklicznie

CANTAMES

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
HMB
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 28, 2016, 15:54 »
Dziekuje bardzo.

Jens

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 25
HMB
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 29, 2016, 11:05 »
Dodam wiece, HMB zeby porządnie zadziałało muissz brac minimum (! 3 miesiace, a zeby naprawdę coś zobaczyć potrzeba 6 miechow Generanie nie znam kogoś kto by w to ladowal tyle pieniędzy zeby pol roku brac, bo naprawdę inne odzywki są dużo lepsze i tańsze cokolwiek chciałbyś ćwiczyć (masa/sila/rzezba) Podsumowanie:Jesli jesteś naprawdę bogaty to wal smialo, jeśli zaś jesteś normalnym człowiekiem to nie kupuj HMB //:-D :-D /

Bartocha1987

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
HMB
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 29, 2016, 11:09 »
QUBUS... ja władowałem tak z ciekawosci, kiedys.
I...? Drugi raz tego nie zrobie.
Moze dlatego, ze HMB lepiej sie spelnia dla poczatkujacych kulturystów (choc i tak uwazam, ze to strata kasy jeśli patrzeć pod wzgledem cena/efekty). Dla bardziej zaawansowanych, HMB różnicy nie robi.

xXxwldjkyuxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
HMB
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 29, 2016, 13:38 »
A ja podam przykład mojego kumpla.
kiedyś był gruby bardzo i jak zaczął chodzić na silownie zaczął brac HMB, teraz ćwiczy ponad 2 lata nie prowadzi diety wpieprza chipsy, batony itp.
Ma idealna rzezbe, wszystkie zyly widac.
Nie wiem czy to akurat po HMB ale mowi, ze jemu to naprawdę dużo dalo.
Tyle, ze nie każdy ma kasę jeść tyle czasu HMB

Jens

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 25
HMB
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 29, 2016, 13:59 »
ja pakowalem w siebie 3 miesiące HMB z oloimpu i NIC.
xXxwldjkyuxXx, uświadom kolege, ze HMB w ogole nie ma wpływu na spalanie tkanki tluszczowej, jest to tylko taki chwyt martekingowy sprzedawców :/

xXxwldjkyuxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
HMB
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 29, 2016, 14:03 »
Jemu to kupuje mama wiec niech sobie lyka.
Pozatym większość moich znaomych, którzy ćwiczą mysla, ze wiedza wszystko na temat siłowni i supli, robią klatę i lape 3x w tygodniu, nóg i pleców nie bo po co i laduja na pierwszy cykl reactory z treca wiec nie mam zamiaru z nimi gadać o siłowni //:-D :-D Efekty widać bo po 2lata ćwiczą i wala 1 na klatę ważąc 100kg, ja po 6 miesiącach cwiczenia wycisnąłem dziś 85kg przy wadze 64kg //:-D :-D /

Tags: