Autor Wątek: Universal - Storm  (Przeczytany 7972 razy)

Deandre80

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 29
Universal - Storm
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 27, 2016, 09:13 »
Efekt dzialania kreatyny to zwiekszenie sily miesni poprzez zgromadzenie wiekszej ilosci wody w komórce miesniowej, co z kolei pelni duza role przy silnych skurczach mięśniowych dzieki czemu nasze mięśnie są bardziej wytrzymale i silne i to nie ja wymyśliłem tylko taki jest opis dzialania kreatyny.
Sama kreatyna nie powoduje zwiekszenia pompy na treningu.
Nie chce sie z tobą kłócić bo jesteś tu moderatorem wiec pewnie masz znacznie wieksza wiedze ode mnie na ten temat, ale albo sie nie zrozumieliśmy albo obaj inaczej rozumiemy słowo pompa . POZDRO

der0dada0g

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
Universal - Storm
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 27, 2016, 09:58 »
a Ty mi powiedz czym sie różnią te pompy i jak je odróżniasz ?

Deandre80

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 29
Universal - Storm
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 27, 2016, 10:28 »
Podczas treningu mięśnie potrzebują dużo wiecej tlenu i dlatego naczynia krwionośne rozrzerzaja sie co daje efekt pompowania miesni.
to odczuwamy zawsze podczas treningu, mozna te pompe jeszcze zwiększyć podczas stosowania suplementów takich jak (jablczan cytruliny,np aero2,NOV,NItrobolon) itd itd, to są tak zwane NO boostery.
Dzieki nim uzyskujemy wieksza pompe na treningu.
Natomiast sama kreatyna nie powoduje tego samego co powyzsze suplementy, bo tez jej dzialania i cel jest zupełnie inne.
Kreatyna gromadzi wode w komórce mięśniowej co powoduje ze mięśnie staja sie wieksze poprzez zwiekszenie ich obietosci.
ale to uczucie zwiekszenia obietosci towarzyszy nam caly czas podczas cyklu, nie tylko podczas treningu.
i tym sie różnią te dwie pompy chociaż ja nie nazywałbym puchnięcia miesni wskutek dzialania kreatyny pompa ale mozna tez tak powiedziec.

der0dada0g

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
Universal - Storm
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 27, 2016, 10:38 »
no widzisz, to teraz będziemy miec na forum, Twoja wlasna definicje pompy i puchnięcia %-)

to jak wylyumaczysz to ze jeszcze cie ta pompa nie dopadła na tym Stormie

zediruzaab

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Universal - Storm
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 27, 2016, 10:44 »
Podczas treningu mięśnie potrzebują dużo wiecej tlenu i dlatego naczynia krwionośne rozrzerzaja sie co daje efekt pompowania miesni.

Kreatyna gromadzi wode w komórce mięśniowej co powoduje ze mięśnie staja sie wieksze poprzez zwiekszenie ich obietosci

Jedno plus drugie daje przyslowiowa pompe . I o to pewnie chodziło der0dada0g. Nie wchodźmy w szczegóły definicji pompy osobiście po każdym treningu mam taka pompe , ze nie mogę sobie umyć szyji

der0dada0g

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
Universal - Storm
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 27, 2016, 10:50 »
nie, marjio wyjaśnijmy to do końca %-) bardzo mnie nurtuje ta roznica %-)

Deandre80

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 29
Universal - Storm
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 27, 2016, 10:55 »
no bo Storm zawiera sladowa ilość monohydratu kreatyny, a tylko ten powoduje gromadzenie wody w komórce miesniowej, Storm zawiera jablczan kreatyny chelat magnezowy kreatyny i monodydrat(najmniejsza ilosc), wiec po Stormie nie bede odczuwał zalewania miesni woda, a jedynie zwiekszenie sily, czego jeszcze nie doswiadczylem, po zwykłym mono tez zawsze czekalem od 1 do 2 tygodni az zacznie dzialac, wiec poczekam tez teraz;

der0dada0g

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
Universal - Storm
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 27, 2016, 12:54 »
wiesz co, ale ja ostatnio po M3 czułem pompe tez po 3 dniach

Deandre80

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 29
Universal - Storm
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 27, 2016, 13:00 »
no to nie wiem moze inaczej reagujemy na takie stacki albo kupiłem przeterminowany produkt

Deandre80

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 29
Universal - Storm
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 27, 2016, 13:21 »
nie, marjio wyjaśnijmy to do końca %-) bardzo mnie nurtuje ta roznica %-)

 czyli nadal nie rozumiesz roznicy??
Ty miales na mysli zalanie miesni woda podczas cyklu, a co za tym idzie jeśli masz zalane mięśnie woda to podczas treningu gdy CI sie pompują to są jeszcze wieksze niz by byly na treningu bez cyklu kreatyna. Ale pompowanie miesni polega na rozrzerzaniu naczyn krwionosnych. i to sie nazywa pompa .

der0dada0g

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
Universal - Storm
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 27, 2016, 13:39 »
ja pierdole, a ten swoje - a gdzie jest napisane co to jest pompa a co to napompowanie ?
producent wymyślił taka definicje ? jest na to jakas norma PN ? masz regułkę w encyklopedii ?

panowie! a jak jest z Wami po ilu dniach stosowania kreatyny (rozne rodzaje) lub NO busterów czujecie pompe (jak zwal tak zwal) ???

Deandre80

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 29
Universal - Storm
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 27, 2016, 13:45 »
panowie! a jak jest z Wami po ilu dniach stosowania kreatyny (rozne rodzaje) lub NO busterów czujecie pompe (jak zwal tak zwal) ???

 Twoje pytanie powinno wyglądać troche inaczej, a dokładnie tak:panowie! a jak jest z Wami po ilu dniach stosowania kreatyny (rozne rodzaje) lub NO busterów czujecie ZWIEKSZONA pompe (jak zwal tak zwal) ???
Pompe zawsze sie czuje na treningu, pytanie czy wieksza niz zwykle.

der0dada0g

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
Universal - Storm
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 27, 2016, 13:59 »
to jest jakas prowokacja ? jaja sobie robisz ? %-)

Deandre80

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 29
Universal - Storm
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 27, 2016, 14:02 »
NIe, nie robie sobie jaj tylko pisze jak jest.
co to w ogole za pytanie. po ilu dniach czujecie pompe Pompe sie zawsze czuje na treningu bo to jest konsekwencja cwiczen.
Ja właśnie odnosze ze to TY sobie robisz jaja ze mnie udając ze nie wiesz o co chodzi:

der0dada0g

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
Universal - Storm
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 27, 2016, 14:03 »
czytaj chłopaku co o twoim NO busterze - Nitrobolonie - pisze producent :

 Co to jest NITROBOLON?
składniki zawarte w NitroBolon takie jak diarginine malate oraz argininę alpha keto-glutarate są prekursorami wytwarzania w organizmie człowieka tlenku azotu (NO), który odpowiada za prędkość komunikacji miedzy komorkami.

Zwiekszenie produkcji tlenku azotu powoduje rozkurczenie ścianek naczyn krwionosnych, oraz hamowanie agregacji płytek krwi (odpowiedzialnych za lepkość krwi), czego efektem jest kilkukrotne zwiekszenie tempa oraz ilosci przepływu krwi w naczyniach krwionośnych oraz miesniach.

Efektem tego jest zwiększone nagromadzenie tlenu oraz składników odżywczych (transportowanych przez krew) w komórce miesniowej. Daje to efekt napiecia i napompowania miesni, co powoduje znaczny przyrost sily oraz masy miesni.

Tags: