Autor Wątek: koniec mety  (Przeczytany 2407 razy)

InerokI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
koniec mety
« dnia: Czerwiec 27, 2016, 11:08 »
właśnie mam znajomego a jego mama siedzi w tym zamawia leki i ogólnie zna sie na tym czeso wie o jakimś leku 1 miech predzej niz my zwykli ludzie
teraz mówi ze maja zaprzestać produkcji mety i woge ma wyjsc z rynku polskiego jakakolwiek meta bo jest zbyt szkodliwa - ciekawi mnie co wy o tym sadzicie czy to moze byc prawda bo jak tak to chyba koniec z polska meta

IzinneyI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
koniec mety
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 27, 2016, 11:42 »
no moja sistra (pani doktor) załatwi moim kolega i mówi tez zeby teraz breali jak najwiecej bo wycofują

IRafcyI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
koniec mety
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 27, 2016, 11:46 »
jakiś czas temu mety nie bylo, teraz jest nowa partia.Ciekawe czy faktycznie wycofaja.

FinlayIssnd

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
koniec mety
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 27, 2016, 12:10 »
słyszałem wiele plotek na temat polskiej mety lacznie z tym ze maja ja wycofać z produkcji . uważam jednak ze nie ma co panikować bo sytuacja jest jeszcze nie do końca rozstrzygnieta.
zresztą na czarnym rynku mamy do czynienia z wieloma odmianami tego srodka , należy tylko wybrać właściwy .

Olearyyy

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
koniec mety
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 27, 2016, 12:24 »
ale bycmoze pojawi sie jakiś fajny zamiennik nowszej generacji np Metanabol Forte :D do ssania

JQyp

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
koniec mety
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 27, 2016, 12:30 »
spoko jest w czym wybierać ... bulgar, ruski, rumunski.......:D

Aniolekk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
koniec mety
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 27, 2016, 12:30 »
Dobre Olearyyy :D

FinlayIssnd

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
koniec mety
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 27, 2016, 12:34 »
3tron ma racje jest tyle zamienników ze nie ma sie co obawiać o brak polaka.

IRafcyI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
koniec mety
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 27, 2016, 12:43 »
A ja bym tak sie super nie cieszył bo na dobra sprawę co mamy?Undergroundy?Moze oprócz naposimu.A poza tym to przeciez wszystko jest robione huj wie gdzie.Jak słucham o jakiejś mecie BD sprzedawanej w woreczkach fiolowych to mi sie rzygać chce.Albo texty typu kilka tabletek jest jakby mokrych, mogę je lykac? %-)

FinlayIssnd

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
koniec mety
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 27, 2016, 12:52 »
No cóż każdy ma swoje zdanie i właśnie o to chdzi na forach.
Ja jestem zapalonym koksiazem i jak jais środek wycofują z produkcji to staram sie znaleźć najlepszy odpowiednik . Mysle ze wiele osób pujdzie właśnie tym sadem.
Nawiasem mówiąc naposin jest super.

IRafcyI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
koniec mety
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 27, 2016, 12:58 »
No ok ja niem owie jak ktoś bierze np boldabol bo wiadomo ze jakiś tam oryginalny z mexyku i tak i tak nie dostaniesz.No ale jeżeli pod nosem polska meta to NIGDY nawet bym nie pomyślał o jakichś różowych metkachw worku foliowym.Bo mi sie to kojarzy z brudem i w ogole szkoda gadac.

Tags: