Autor Wątek: Jak szybko przybrac na masie ...  (Przeczytany 3290 razy)

xxdoniuxx33_2004

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Jak szybko przybrac na masie ...
« dnia: Czerwiec 26, 2016, 15:51 »
WitamMam 18 lat 176cm wzrostu i waze tylko 65kg, co zrobić zeby dosyc szybka powiększyć to mase(wystarczy 10kg). Jak cwiczyc, co jesc, a moze jakieś odzywki do tego ?Sprzet jaki posiadam to: nie wklejaj linkow do innych stron ! //Mam także dostęp do lawki + sztanga z obciazeniemCzekam na jakieś instrukcje...

urytosadd

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Jak szybko przybrac na masie ...
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 26, 2016, 15:56 »
Witam, zapewne nie miales nigdy styczności z kulturystyka! Wiec najpierw troche poczytaj na ten temat! Pomysl nad dieta, ktora jest Ci niezbedna, następnie ułóż sobie jakiś plan, do tego sprzętu który masz.
Co do odzywek, nie bierz sie za nie, dopoki nie masz o nich zielonego pojecia! Pozdrawiam

MassinaB

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Jak szybko przybrac na masie ...
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 26, 2016, 18:01 »
no jako pierwsze poczytaj artykuly potem możesz popyac kolegów odnośnie ich a twej sylwetki

Roman1968

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Jak szybko przybrac na masie ...
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 26, 2016, 18:15 »
Przede wszystkim dieta!Uloz sobie dobra dietę do tego możesz sobie kupić gainera będziesz mial wieksza motywacje ;DNie wiem jaki masz sprzęt bo link został usunięty ale powinieneś sobie ogolnorozwojowke zrobić lub od razu jakiś plan dla poczatkujacego na mase.W podwieszonych masz plany na mese.No i spij duzo.Jak to wszystko zrobisz to na pewno masa pójdzie w gore.

xxdoniuxx33_2004

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Jak szybko przybrac na masie ...
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 26, 2016, 18:17 »
Wszystko rozumiem ;d tylko problem jak ta dietę mam ułożyć ? oczywiście chodze do szkoly czyli w tym czasie nie mam dużego wyboru ...

bejka

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Jak szybko przybrac na masie ...
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 26, 2016, 18:18 »
sratatata..tez chodze do budy i wpierda*** na przerwach :D najlepiej 6 posilkow czyli szamasz co 2-3 godziny bialko samo na noc(twarogi itp..) proporcja 2g Bialka 4g węglowodanów na 1kg masy ciala  ...sa podpięte diety w odpowiednim dziale tak na marginesie" wpizdu owoców ,warzyw dotego wszystkiego

MassinaB

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Jak szybko przybrac na masie ...
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 26, 2016, 18:50 »
jak usiądziesz w ławce z tylu to nikt sie nieszczaji ze jesz

xxdoniuxx33_2004

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Jak szybko przybrac na masie ...
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 26, 2016, 18:52 »
Slyszalem, ze dobrze jest jeść jakieś slodycze przed i po treningu ... A owoce to jakie polecacie ?

Garrett1973

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
Jak szybko przybrac na masie ...
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 26, 2016, 18:58 »
A gdzie o tym slyszales?? Cukry proste w zadnym wypadku.Masz w tematach podwieszonych plany, z ktoryh możesz korzystac.
jeśli dopiero zaczynasz proponuje ACT.
 9570.0Dietaż O dietę pytaj sie w tym dziale: 4.0

xxdoniuxx33_2004

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Jak szybko przybrac na masie ...
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 26, 2016, 19:02 »
albo jest tez taka teoria ;d ze niby po fast-foodach mozna szybko przytyc... według mnie to tez nie jest prawda... moze jak ktoś ma skłonności do tycia to przybędzie mu troche tluszczu... ale na mnie to nie dziala ...

bejka

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Jak szybko przybrac na masie ...
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 26, 2016, 19:03 »
uprawiasz jakiś sport , pykasz w pilke dużo albo cos...tam...??Jak tak to sie nie dziwie   Ten mit FastFood bardziej tyczy sie osób wpierda*** to gówno i ch*** robiących ..

MassinaB

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Jak szybko przybrac na masie ...
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 26, 2016, 19:14 »
no fakt możesz sobie przygotować jakiś koktajl i wcinać kiedy będziesz tam chciał a niemiał czasu za bardzo

xxdoniuxx33_2004

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Jak szybko przybrac na masie ...
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 26, 2016, 19:21 »
no to prawda ... często jeżdżę na basen, gram w pilke itp ... Moze jak bym tylko jadł i chodził na silownie to efekty byłyby lepsze

Tags: