Autor Wątek: DOLNE PARTIE BRZUCHA  (Przeczytany 2311 razy)

justyna

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
DOLNE PARTIE BRZUCHA
« dnia: Czerwiec 29, 2016, 16:48 »
Witam
Mam male pytanko jakie znacie cwiczenia na dolne partie brzucha, napiszcie dokladna pozycje, zakres ruchu, liczbę powtórzeń bede bardzo wdzieczny. pozdr

xXxattiinxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
DOLNE PARTIE BRZUCHA
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 29, 2016, 17:13 »
przyciaganie kolan do klatki w zwisie 15 powt powinno styknąć

DORRIS

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
DOLNE PARTIE BRZUCHA
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 29, 2016, 17:27 »
jak najwiecej powtorzen- do maxa!! wiesz kiedyś ćwiczyłem brzuszki na ławce 45* 6 powtórzeń X 1 serii , od 8 dni zmieniłem tak, ze każdego następnego dnia dodaje 2 brzuszki do każdej serii i robie 1 serii po 60+2n, a potem jeszcze 2 serie po 50+2n, a na koniec 3 serie 30+2n, gdzien n to liczba dni tego treningu.
powiem tak zajebiste palenie do końca dnia i jeszcze rano!! przez tydzień 4 cm w pasie poszly, pojawiła sie juz mala kratka i ciagle do przodu, robie 1 dzien przerwy w tygodniu.
warto chyba dodac, ze wcześniejsze 6 powt.
w serii było moim maksimum psychicznym, nie dawałem rady wiecej, a jak jest plan to jakoś sie robi, są jakieś zawroty, słabnie sie troszke, ale sie jedzie, polecam tym, którzy ćwiczą juz jakiś czas i nie mogą sie uporać z brzuchem

Zaero1993

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
DOLNE PARTIE BRZUCHA
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 29, 2016, 19:50 »
Dolna partia miesni brzucha jest niezwykle uciazliwa.
Laweczka rzymska odpada... robiąc na niej brzuszki rozwijamy mięśnie ledzwiowe.
Ja propomuje podciąganie nóg w zwisie na drazku, unoszenie nóg w lezeniu na płaskiej powierzchni, i podciąganie nóg na ławeczce rzymskiej.
W zasadzie Wszystkie te cwieczenia które wymieniłem są jednym i tym samym, roznica tylko taka ze jest inny stopień trudnosci i komfortu przy wykonywaniu.
Przy każdym z nich powinno sie przytrymac ruch przed powrotem to pozycji wyjsciowej.
A jeżeli chodzi o ilość powtórzeń to ... ile tylko zdolasz.
Polecam tez spojrzenie tutaj http://student.pb.bielsko.pl/~mkupczak/brzuch.htm http://student.pb.bielsko.pl/~mkupczak/brzuch.htm pzdr!

justyna

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
DOLNE PARTIE BRZUCHA
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 29, 2016, 20:18 »
Dzieki i czekam na kolejne porady :D

tigozielak1968

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
DOLNE PARTIE BRZUCHA
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 30, 2016, 09:09 »
W lezeniu na plecach podnoszenie wyprostowanych nóg do gory - jedno z cwiczen z szostki Weidera.

Tags: