Autor Wątek: Ile wolno nabrac masy przy suplach za 450 zl  (Przeczytany 2840 razy)

TedBruno

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Ile wolno nabrac masy przy suplach za 450 zl
« dnia: Lipiec 05, 2016, 19:27 »
WItam wszystkich pakerów .
Wiem ze juz był podobny post ale w dniu dzisiejszym mam na odzywki 45 zl(sa ukryte w jednej z moich płytek cd :D )

Aby było jasne potrzebuje porady specjalistów w dziedzinie odzywek

oczywiście do tych supli bedzie odpowiednia dieta :D (tzn piersi z kurczaka , puszki z tuńczyka , makarony , platki , mleko , jaja i nie tylko)
 

 ++++++++++++++

Odpowiedni trening(ktory mam juz w trakcie układania z wasza pomoca)

 Potrzebuje rad co do tego jakie odzywki kupić aby maksymalnie nabrać masy (tluszczowa tez moze byc ale gdzieś w 25% a reszta to miesnie)

Nie wiem czemu ale uparłem sie na Treca i z niego chce wszystko kupić no prawie (oprocz bialka )

mój schemat odzywek jest taki :

Bialko z Ostrovi 6 kg - tak aby styklo na 3 miechy (3 zl kilo )

Creatine mikronized 2 mesh + taurine 400g + dextroza 500g - 65 zl-podstawa tej kuracji

mass xxl 4800g folia - 129 zl

Amino 45 2200mg/tab.25 tabletek - 65 zl

RAzem wyjdzie kolo 460-48 zl 8)

A nad tym sie zastanawiam (kasa raczej bedzie ale czy mi sie to przyda )

Anabolic BCAA System 800mg/kap. 3 kapsułek - 7 zl

Peptide glutaminę powder 400g - 7 zl

Pakerzy co wy o tym myslicie ?????????????????????????????
Wazne: Gdzie mam ćwiczyć na siłce u kumpla czy na profesjonalnej ale to znowu kasa :cry: :cry:

A moze lepiej za miast tych odzywek zrobić zapas normalnego zarcia (piersi z kurczaka , puszek tuńczyka )

Mysle ze do grudnia z taka kuracja dojdę do 8 - 85 kg (obecnie waze 72)

Prosze o informacje na forum lub na gg(8532469)

Z gory wszystkim dziekuje :D :D :D

DRVKARNIAA

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Ile wolno nabrac masy przy suplach za 450 zl
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 05, 2016, 21:57 »
Moim zdaniem nie mozna określić ile po jakiej odzywce przybierzesz na masie. To bardzo zlozona sprawa i trudno przewidzieć czy wogole po zjedzeniu jakiejś odzywki przytyjesz....

Napisz moze czy do tej pory brałeś jakieś suple i jakie efekty miales ?

Marshall82

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Ile wolno nabrac masy przy suplach za 450 zl
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 06, 2016, 07:38 »
jeżeli nie masz diety, to najpierw uluz diete, później zapisz sie na prosesjonalna silownie, później uzupełnij niedobory z diety weglowodanami, bialkiem, później kup glutamine, bcca, kratyne, w takiej kolejności bym to widział

TedBruno

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Ile wolno nabrac masy przy suplach za 450 zl
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 06, 2016, 07:44 »
DRVKARNIAA zgadzam sie z tobą jak na razie brałem tylko MAgnum 5 4 kg i mi poszło gdzieś z 4-5 kilko przy niej

Marshall82 dietę mam a na siłce u mego kumpla jest w miarę dobry sprzęt ale tez nad tym mysle

norbix-SIWH

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Ile wolno nabrac masy przy suplach za 450 zl
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 06, 2016, 08:33 »
Ja bym sie zastanowił nad zmiana zakupu z Treca na Olimp.
Tez sie interesowałem tafirma, ale pytałem ludzi na forum i każdy mówił mniejwiecej tak: to dobra firma ale olimp lepszy.
wiec teraz kupuje tylko olimpa.
polecałbym ci BCAA 75 strong, creatine mega caps, do tego 100%natural whey protein isolate, tauryna mega caps, ewentualnie do tego glutaminę lub hmb, ale to wczesniej powinno wystarczyc, do tego dieta taka jak piszesz ale pamiętaj o dużej ilosci wody.
nie kupuj gainera jak masz choćby najmniejsze tendencje do tycia, ja kupiłem i teraz mam brzuch jak MICHELINE (oponka) :? DAJ MI ZNAC O WYBORZE I EFEKTACH BO ANALIZUJE TAKIE INFORMACJE PRZED ZAKUPEM!!! NIECH MASA BEDZIE Z tobą i pamiętaj POWTARZAM TAKIE ZDANIE PO JEDNYM sławnym KULTURYSCIE: LICZY SIE jakość A NIE ILOSC!!! (w oryginale QUALITY NOT QUANTITY)

Marshall82

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Ile wolno nabrac masy przy suplach za 450 zl
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 06, 2016, 08:49 »
jak dla mnie trec lepszy, jednak mysle, ze olimp tez nie jest zly, ale gadanie ze trec odpada, a olimp jest najlepszy jest śmieszne

TedBruno

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Ile wolno nabrac masy przy suplach za 450 zl
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 06, 2016, 08:57 »
każdy ma inne zdanie co do firm wiec szkoda sie kucic :D

xXxJonniexXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Ile wolno nabrac masy przy suplach za 450 zl
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 06, 2016, 10:33 »
moim zdanie kupowanie odzywek za 48 zl jeszcze przy tym stażu , tyle na odzywki mozna wydac kiedy masz naprawdę poważny zastoj i masa nie idze nawet o 0,5 kilo .. ja uważam ze powiniennes ułożyć porzadna dietę z nadwyzka kaloryczna i bogata także w bialko i zdrowe tluszcze(orzeszki, tran, oliwa ) wziasc sie na powaznie za trening a co do supli to kupilbym, jakieś mono , dextroze lub glukoze(dr etker) , tego mass xxl i bialka z 3 kilo , naprawdę nie ma sensu wydawać tyle chajsu na poczatek wez sie porządnie za cwiczenie i jedz dużo a urośniesz masz taka slaba motywacje ze sie za tkie zestqwy bierzesz???? jak nie będziesz pracował to za rok weźmiesz sie za kox ,, pomysl sobie nad tym ,, pozdro

TedBruno

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Ile wolno nabrac masy przy suplach za 450 zl
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 06, 2016, 10:39 »
xXxJonniexXx 16 miechow to mało na odzywki i to po raz pierwszy w takiej ilosci (wczesniej tylko Magnum 5 4 kg) żartujesz chyba sobie

Ile wolno jeść tuńczyków i piersi z kurczaka :cry:
Do diety beda suple i mi sie wydaje ze to bedzie spox rozwiazanie czas pokaze mozliwe ze sie mylę to najwyzej popłynę na 45 zl i tyle .
Dzieki wszystkim za opinie i czekam na ciąg dalszy :D

Maricruz_nh

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Ile wolno nabrac masy przy suplach za 450 zl
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 06, 2016, 10:44 »
moim zdaniem to najlepiej massxxl+kreta+tauryna+bialko ewentualnie no i oczywiście dieta

Piersi z kurczaka możesz jeść tyle na ile cie stać i wejdzie w zaladek

TamelaRiz

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Ile wolno nabrac masy przy suplach za 450 zl
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 06, 2016, 10:50 »
450zl mozna zwariować bedzie w czym wybierać heheh ... Moim zdaniem jako podstawę tego wszystkiego kup porzadna krete + mass xxl (4,8kg) + dextroza (500g) resztę zainwestuj w papu (tunczyk itp.) no i oczywiście profesjonalna silownia nie ma co tu gadać nawet?

** jak ci zostanie co nie co to kup żmą podobno wpływa na lepszy i glebszy sen co ma korzystnie oddziaływać podczas cwiczen. Warto sprobowac jak sie bedzie sprawdzało **

P.S Fajnie sie prezentuje ta wasza silka w centrum, ta bezpośrednio przy ulicy pośmigałbym sobie tam.

TedBruno

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Ile wolno nabrac masy przy suplach za 450 zl
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 06, 2016, 11:23 »
A o jaka Ci chodzi?? :o

Tags: