Autor Wątek: Prosze o porzadna diete na mase. dzieki wam przyjeaciele  (Przeczytany 3226 razy)

0l1ver

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Prosze o porzadna diete na mase. dzieki wam przyjeaciele
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 07, 2016, 21:46 »
klawn36TA właśnie i jeszcze mam pytanie czy 6 Weidera na brzuch nie gryzła by sie z programem treningowym na mase?
według mnie nie przeszkadza takie polaczenie.Chociaz bardziej pasuje do treningu na rzezbe, gdyż celem tych cwiczen jest spalenie tkanki tłuszczowej z brzucha. Jednak za A6W warto sie wziazc dopiero wtedy,gdy mięśnie brzucha są juz przyzwyczajone do treningu,czyli byly juz wczesniej cwiczone.

klawn36T

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 22
Prosze o porzadna diete na mase. dzieki wam przyjeaciele
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 07, 2016, 21:50 »
Wiec zrobie cykl 3 dni według weidera :D mięśnie byly wczesniej dużo ćwiczone od około 3 miesięcy ale nie codziennie i reglarnie

klawn36T

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 22
Prosze o porzadna diete na mase. dzieki wam przyjeaciele
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 07, 2016, 21:55 »
właśnie jeszcze jedno bardzo ważne pytanie mam :

W jakich godzianch spożywać który posiłek jeżeli miedzy 6: - 6:3 musze zjeść 1 posiłek

A trenuje od 19-21 prawie we wtorek czwartek i sobote a w srode i pićtek od 20-21.3 prawie

Brzuszki 6 weidera 16-17 w tych godzinach bym mial czas (podczas nauki w domu)

Mam namysli ta dietkę ulozona przez Lee dla osoby ważące 76 kg i jeszcze do tego dokładam Mass XXL 3 kg i koktaile 3 razy w tygodniu Prosze kogoś ogarniętego o rozpiskę godzin

ne0s

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Prosze o porzadna diete na mase. dzieki wam przyjeaciele
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 07, 2016, 22:01 »
tak na marginesie to masz trening do dupy

klawn36T

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 22
Prosze o porzadna diete na mase. dzieki wam przyjeaciele
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 07, 2016, 22:20 »
tak na marginesie to masz trening do dupytrening nie jest taki do dupy jak uwazasz: w ciągu 4 miesiacy z 5 kg na klatę do 85 doszedłem a biceps urusl o 2 cm :D
barki tez całkiem sily przybrały i triceps niczego sobie JEDYNY minus to godziny treningu które bede zmieniał i brak przyrostu dużej masy : tylko sila :

dorian

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Prosze o porzadna diete na mase. dzieki wam przyjeaciele
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 08, 2016, 00:18 »
Koktajle 3 razy w tygodniu??? Stary to sie pije 3 razy dziennie.
Po pierwszym posilku, do posiłku przedtreningowego.
I zaraz po treningu.

klawn36T

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 22
Prosze o porzadna diete na mase. dzieki wam przyjeaciele
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 08, 2016, 08:31 »
zle napisałem moja wina :D no ja sie dowiedziałem ze 2 razy dziennie w odstępie 1 godzin w dni treningowe i tak bedzie w sumie 3 razy w tygodniu po 2 razy :D mój błąd :D do koktailu dodam 1.5 łyżki odzywki białkowej bo taka dostałem od kolesia 0.5 kg i za tydzień zmieniam plan treningowy i kupuje Mass XXL 3 kg Tak jak polecałeś tylko napisz mi jak najlepiej go stosować i na ile mi starczy plz pozdrawiam i dzieki za fachowe rady

Tags: