Autor Wątek: Cutler vs Coleman  (Przeczytany 2211 razy)

Whiting933

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Cutler vs Coleman
« dnia: Lipiec 28, 2016, 10:18 »
zazwyczaj tylo tu zagladam, wiec tu daje linka.

zrobione podobno 6.6.2005

 http://www.davepalumbo.com/atlantic%20states%2005/jay%20n%20ron%20sh/pages/IMG_5009.htm http://www.davepalumbo.com/atlantic%20stat...es/IMG_5009.htm

IkulaI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Cutler vs Coleman
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 28, 2016, 10:24 »
ronnie wiekszy ale bardziej ulany, ale plecami to mu nikt nie dorownuje
beda ciekawe zmagania na mr.O

Arielle-376

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Cutler vs Coleman
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 28, 2016, 10:58 »
No dziwne zeakurat w dziale doping są te zdjecia ale w sumie to najlepszy przykład , swoja droga to mysle ze Coleman juz dawno skorzystał z dopingu genetyznego polegającego na zablokowaniu miostadyny w łańcuchu dna - szaleniec !!! Zdjecia zamieszczone przez Whiting933 sklanaija mnie do dyskusji jaka moglibyśmy tutaj podjąć . Niech każdy z znas wypowie sie na temat zawodowej kulturystyki . MOje zdanie jest takie ze ci goscie zaczęli juz troche porzesadzac , brakuje im rzeźby , ogólnie formy na zawodach . spójrzcie na zdjecia Radka Słodkiewicza z ubiegłorocznych Mistrzostw Europy - co za forma , jaka separacja i defnicja , skrajne odwodnienie dzieki któremu skora staje sie cienka jak pergamin , wspaniale nogi - moze nie tak duze jak u Colemna ale za to pociachane , wyglądają jak z granitu a nie jak napomopwane powietrzem balony na których gdzieniegdzie pojawiają sie zyly . ogólnie moje zdanie jest takie ze zawodnicy startujacy na zawodach amatorskich wyglądają lepiej niz większość zawodowców , nie maja tej masy ale są 1 razy lepiej przygotowani.
uważam ze taka slaba forma startowa co poniektórych zawodowców bierze sie ze strachu przed utrata zbyt dużej ilosci masy mięśniowej . Ci goscie poprosu boja sie byc nieco mniejsi.

IkulaI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Cutler vs Coleman
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 28, 2016, 11:13 »
ben, mozna mówić ze to idzie w zlym kierunku (bo idzie) ale ludzie są zwierzętami (tylko troche dalej posuniętymi w rozwoju) i każdy z nas mysli jak by np ronnie wyglądał przy 170kg
coś by sie musialo stać zeby to zatrzymać i cofnąć ale co ? ...
jedno jest pewne bedzie ciekawie

wracając do amatorow, juz na debiutach amatorzy prezentują znakomita forme, to sie nazywa piekno, ale z drugiej strony patrzac na ich twarze na zawodach a nie na sylwetki mozna dojsc do wniosku ze w tym sporcie jest coś nie tak, ze to ejst nienaturalne
ale chyba właśnie to tak nam sie w tym podoba

YEdith

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Cutler vs Coleman
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 28, 2016, 14:30 »
ja jestem ciekaw ile taki coleman pozyje

xXxCarlotaxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Cutler vs Coleman
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 28, 2016, 17:23 »
przeciez ktoś pisał na forum ,chyba marijo- jak dobrze pamiętam
ze Ronni odchodzi ....

Rhyneee

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Cutler vs Coleman
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 28, 2016, 21:54 »
tez właśnie slyszlaem ze odchodzi juz ; w sumieot dobrze bo nie dawał szansy innym :D

Chauncey57

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
Cutler vs Coleman
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 29, 2016, 10:17 »
kulturystyka zawodowa zmierz w zlym kierunku.
ale coz.
ludzie placa za to zeby oglądać ogromnych, potężnych i nietuzinkowych mężczyzn a nie, choćby niewiadomo jak symetrycznych i dozezbionych.
spozcie na takiego Colemana - moim zdaniem koleś jest wielki jak stodola ale wyglada o wiele gorzej niz niejeden mniejszy od niego.
a tak na marginesie to wogole nie jestem fanem Colemana

Tags: