Autor Wątek: "brak powietrza" na silowni  (Przeczytany 2264 razy)

sandrush83

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
"brak powietrza" na silowni
« dnia: Sierpień 25, 2016, 10:27 »
mzoe to dość dziwny temat ale prosze o wyrozumialaosc, każdy kto ćwiczy w piwnicy powinien byc wyrozumialszy
 do rzeczy:
 -cwicze w piwnicy jak wspomniałem i czuje po prostu jak brakuje tam swierzego powietrza otworzenie okna za dużo nie daje zresztą nie za barzdo chce otwierać by cale podwórko sie dowiedziało gdzie mam silke. wiec zastanawim sie co zrobić by warunku atmosferyczne bylye lepsze co wy sadzicie???

Nadine__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
"brak powietrza" na silowni
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 25, 2016, 10:38 »
A co ludzie na twoim osiedlu chodza i zaglądają do okienek od piwnicy?? Po prostu je uchylaj, a jeśli ci przeszkadza, ze ludzie patrza to zaklej okno tasma lub papierem.

sandrush83

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
"brak powietrza" na silowni
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 25, 2016, 10:53 »
ale zes powiedzial.... jak otworzysz okno to jest rama i tynk,sciana 8) a zaklejać okno po co??? zastanów sie jak coś napiszesz :badgrin:

rafixol1992

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
"brak powietrza" na silowni
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 25, 2016, 10:54 »
mój kumpel ma firanę na oknie w piwnicy i problemu nie ma.
Ale stary kto ci bedzie zaglądał do siłki - czasem dzieciaki biegaja ale to chyba nie żaden problem.
A jak laski patrza to znaczy ze są juz efekty :D.

L0r1

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
"brak powietrza" na silowni
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 25, 2016, 12:03 »
tez ćwiczę w piwnicy i jak jest za cieplo to otwieram okienko, za bardzo nie ma kto podglądać bo okno wychodzi na działki na których są posadzone warzywka;,
moze wentylator pomoze:D

xXxPikusxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
"brak powietrza" na silowni
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 25, 2016, 13:09 »
na naszej siłce są kraty w oknach to tez zadnego problemu z otwieraniem
ale jak 4ech zacznie ćwiczyć to i okna mało dają

F1eld

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
"brak powietrza" na silowni
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 25, 2016, 13:50 »
... a ja tylko dodam ze brak dostępu świeżego powietrza oslabia fizjologie całego org. wyniki są zdecydowanie gorsze... spalanie tluszczu zmiejszone, zdecydownie zmiejszone bo tlen jest podstawowym składnikiem to takiej reakcji, wystepuje poczucie sennosci, wiec lepiej pokombinujcie zeby był jakiś przelot powietrza.... nieraz i male okno bez cyrkulacji powietrza to malo!
pzd 8)

pieartfir1978

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 22
"brak powietrza" na silowni
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 25, 2016, 13:51 »
tez ćwiczę na siłce i powiem jak u mnie to wyglada w okienku mam wstawiony karton normalnie tak ze nie widać co jets w środku , a jak uchylam to wiesz no woadomo jest luft powietrza , dwa kiedyś stosowaliśmy z kumplami nawilżacz powietrza to ciutkę dawało wiesz wilgoci wiec lagodniej było w powietrzu i lepeij sie oddychało teraz jest wiatrak i to chyba najlepsze roziazanie ja osobiście zawsze prawie zawsze mam włączony i uchylone okno , a i do tego drzwi od siłki bo zazwyczaj sąsiedzi nie zwracają uwagi bo wiedza ze ćwiczymy , a swego czasu tez dzieciaki sie patzraly to tak jak pisza wyzej firankę sie zakładało albo zasłonę po lini i nie było widać ,ale mwoei jak bys mial z dwa wiatraki to masz niezły przewiew

Tags: