Autor Wątek: bral ktos Thermal pro???  (Przeczytany 2397 razy)

QSxo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
bral ktos Thermal pro???
« dnia: Sierpień 26, 2016, 18:09 »
jeżeli ktoś brał brał Thermal Pro to napiszcie prosze jak to braliście i jakie byly efekty....Ja stosuje to od tygodnia i nic , waga stoi jak zakleta i tylko sraczkę mam hehe.
jem jedna kapsułkę do sniadania i druga po 6 godzinach, trening 4 razy w tyg, dieta:
-bialko 200g
-weglowodany 100g
-tluszcze do 50g(glownie w rybach i oliwie z oliwek)

KOSTUDIOPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
bral ktos Thermal pro???
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 26, 2016, 18:11 »
Jak długo robisz aeroby , powinieneś dużo pic .

wolap_29

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
bral ktos Thermal pro???
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 26, 2016, 19:35 »
a jak powinno sie dawkować thermala w dni treningowe a w dni bez treningu ?

Bejsbol-T06

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
bral ktos Thermal pro???
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 26, 2016, 19:41 »
DAWID. Ja na Thermalu zleciałem 14 kg w półtora miesiaca. Podam ci główne wskazowki, z których korzystalem. Po pierwsze
- dieta nisko wedlowodanowo-tluszczowa (ok. 100-120g WW dziennie) wysoko bialkowa
- węglowodany zlozone glownie rano, do poludnia. Po południu obcinasz wegle, az w rezultacie po godz. 18 nie przyjmujesz zadnych węglowodanów - samo bialko.
- pij dużo plynow, zrezygnuj z słodkich napojów (soki, napoje gazowane, pepsi itp)
- koniecznie po każdej sesji treningowej minimum 1 godzina aerobów (mniej nie ma sensu). Aeroby minimum 4 razy w tygodniu.
- w sobote... walkmenik na uszka i jogging Najlepiej naczczo.
- Thermal bierzesz po sniadaniu 1 kaps. oraz na 4 minut przed treningiem.
- w sobote z samego rana odzywka bialkowa + 1 kapsa Thermala i po półgodzinie jogging.
- zrezygnuj z ziemniakow, pieczywa bialego, a do kurczaka gotowanego zamiast ryżu jedz salate. ogólnie dużo warzyw.
- w dni nietreningowe Thermal bierz tak jak w treningowe, czyli 2 kaps. dziennie
- jeżeli nie będziesz nadal zadowolony, to zwiększ dawkę Thermala, czyli po sniadaniu 2 kaps, a przed treningiem jedna.

Smartaczajczyk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
bral ktos Thermal pro???
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 26, 2016, 20:00 »
Ja biorę juz trzeci tydzień i efekty super!! Codziennie rano rower 1 godzine.
Silka 5 razy w tygodniu (plan na rzezbe). Planuje jeszcze około 45 dni jechać z tematem, a jak skończę to umieszczę fotki z przed czterech miesięcy i obecne.
będziesz mial porownanie.
Thermal Pro Rulez !!!!

Tags: