Autor Wątek: bol na 2 dzien po injekcji...  (Przeczytany 2815 razy)

ZFrederic

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
bol na 2 dzien po injekcji...
« dnia: Sierpień 25, 2016, 15:39 »
Witam!! to juz mój 2 cykl i pierwszy raz mi sie to zdarza wiec prosze o pomoc..
Zaczolem cykl z omadrenu(tylko oma 1 amp) jak narazie wziolem 2..po 1 zastrzyku w udo (dwuglowy uda sie chyb nazywa) na drugi dzien odczowalem spory bol..niemoglem chodzić normalnie ani zginac nogi..nic mi nie spuchło zadnych przemian w w ygladzie..tylko bol.. przedczoraj wziolem kolejny strzal na druga noge...i to samo wczoraj niemoglem chodzic...dzisiaj tez jeszcze trzyma mocno...dziwne bo zastrzyk robie chyba dobrze..w pierwszej sesji nic takiego sie niezdarzylo a teraz..
co o tym myslicie? jak sobie z tym poradzic? jak zredukować bol i co go powoduje? z gory dzieki!

Deangelo89

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
bol na 2 dzien po injekcji...
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 25, 2016, 15:41 »
bólem sie nieprzejmoj mam to samo po omce ale coś mi sie wydaje ze za często robisz iniekcje jeżeli to twój 2 cykl to spokojnie 1 strzal na tydzień by ci starczył a bol przechodzi po 3 czasem 4 dniach a co do redukcji to są na bole masci ja osobiście niestosowalem ich po jakimś 5 zastrzyku możesz chodzić normalnie bólu praktycznie nieodczuwasz

ZFrederic

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
bol na 2 dzien po injekcji...
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 25, 2016, 15:52 »
Uf....czyli to normalka... bo juz myślałem ze zle injekcje robie..ale chyba dorze bo są praktycznie bezbolesne...pozatym wczesniej kumpla robiłem sporo zastrzykow...omke biorę raz na tydzień tak samo jak ty.....wczesniej (ponad pol roku temu) mialem cykl z mety i prolo i po zaastrzykach nic takiego nieodczuwalem..przy omce to rwanie jest naprawdę silne i ciezko sie tym nieprzejmowac kiedy ledwo sie chodzi

Jaunita1980

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
bol na 2 dzien po injekcji...
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 25, 2016, 16:00 »
zacznij walić w inny miesien :D

Deangelo89

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
bol na 2 dzien po injekcji...
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 25, 2016, 16:00 »
po kilku zastzrykach juz sie przyzwyczaja ja na poczatku tez ledwo chodziłem i w nocy niemoglem spać a teraz to tylko minimalne odczuwam ze sobie strzala robiłem

EDesjardi

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
bol na 2 dzien po injekcji...
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 25, 2016, 16:03 »
Nie wiem jak wykonujesz iniekcje, ale wydaje mi sie ze zbyt szybko i z tad mogą byc te bule. Sprobuj wolniej robić zastrzyk-nawet bardzo powoli. Nogi maja to do siebie ze są mocne unerwione i możesz tez zrywać sobie nerwy, lepiej bij w posladki, sterydy są ogolnoustrojowe, i jak wbijesz w dupę i tak Ci noga pojdzie.
Pozdrawiam.

ZFrederic

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
bol na 2 dzien po injekcji...
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 25, 2016, 16:52 »
w nogi jes bardzo wygodnie pozatym nietrzeba sie gimnastykować zeby wszystko widzieć bede strzelał wolniej (chociarz itak wolno daje i robie przewy) zobaczymy moze to coś pomoże no i tak jak Bolcok powiedział kwestia przyzyczajenia organizmu..pozatym bede sobie po strzale nozke masował zeby mi sie ładnie rozeszło ..dzia za odp..pozdro!

Ratajj

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
bol na 2 dzien po injekcji...
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 25, 2016, 16:58 »
podgrzej ampuke.
podgrzej a nie zagotuj.

KOPIKO

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
bol na 2 dzien po injekcji...
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 25, 2016, 16:58 »
No moze jednak za szybko sobie wstrzykujesz?ja tez kiedyś szybko sobie wstrzyklem i mnie bolało na drugi dzien w hoy!! Najlepszym miejscem jest bicek

Nickkk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
bol na 2 dzien po injekcji...
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 25, 2016, 18:55 »
bicek do omki? pomysl......

Ratajj

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
bol na 2 dzien po injekcji...
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 25, 2016, 21:25 »
mozna walić w każdy miesien... nawet lydke.

KOPIKO

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
bol na 2 dzien po injekcji...
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 25, 2016, 21:48 »
Nickkk ja omke czaskalem w bica i co??na drugi dzien troszke bolało i tak jak Ratajj napisał mozna walić w każdy miesien

Nickkk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
bol na 2 dzien po injekcji...
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 25, 2016, 22:00 »
pewnie ze mozna.
ale oma jest na tyle gesta ze bice tudzież łydki nie są polecane

Tags: