Autor Wątek: PROWIRON-retencja wody  (Przeczytany 1049 razy)

rafalusss

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
PROWIRON-retencja wody
« dnia: Sierpień 30, 2016, 20:33 »
--------------------------------------------------------------------------------PROVIRON-25: Lek na receptę Producent: Schering AG, Niemcy.
Forma leku: tabletki 25 mg.
Zawartosc: substancja czynna - mesterolone.
Sposob dzialania: Proviron-25 zawiera substancje steroidowa o takim samym dzialaniu jak testosteron - męski hormon plciowy.
Testosteron jest niezbedny do prawidłowego rozwoju cech płciowych meskich.
Zastosowanie Proviron-25 stosuje sie w zaburzeniach w wydzielaniu testosteronu u mezczyzn, w impotencji oraz bezplodnosci.
!--coloro:#FF0000--span color:#FF !--/coloro--Ostrzezenie: !--colorc--/span!--/colorc--Leku nie wolno podawać w przeroscie gruczołu krokowego oraz nowotworze watroby.
Podczas leczenia preparatami androgennymi zaobserwowano powstawanie nowotworów watroby.
należy zatem skontaktować sie z lekarzem w razie pojawienia sie niezwykłych boli w górnej czesci brzucha.
Przed podjeciem kuracji należy skontrolować gruczoł krokowy, a następnie ponawiać te kontrole w czasie leczenia w celu wykluczenia zmian w gruczole.
W razie pojawienia sie częstotliwych i długotrwałych erekcji należy również skontaktować sie z lekarzem.
Oczekiwany skutek leczenia moze ulec zmianie, jeśli Proviron-25 stosuje sie jednocześnie z innymi lekami.
Zamiar stosowania innych lekow lacznie z preparatem należy omówić z lekarzem.
Dawkowanie: dawkę ustala lekarz.
Zazwyczaj dawka dla pacjenta dorosłego wynosi 1-2 tabletek dziennie, w razie bardzo zmniejszonej czynnosci własnej hormonu 3-4 tabletek dziennie.
Tabletki należy zażywać w trakcie jedzenia.
PROVIRON jest drugim bardzo popularnym środkiem stosowanym przez kulturystów w celu zmniejszenia efektow ubocznych występujących przy stosowaniu srodkow androgennych.
Proviron jest czysto androgennym sterydem nie podlegającym aromatyzacji.
Nie ma on jednak zadnych właściwości anabolicznych i nie wpływa w żaden sposob na masę miesniowa.
Zwiazek ten tak bardzo przypomina estrogeny, ze laczy sie z receptorami dla nich, blokuje je i tym samym nie dopuszcza do dzialania.
Ponadto Proviron ma kilka unikalnych działań towarzyszacych, takich jak odwrocenie objawów osteoporozy, zwieksza liczbę erytrocytów i co najważniejsze jest sprawca twardszego wygladu kulturystow.
Proviron używany w kulturystyce: - dodawany w fazie przed konkursowej w celu zwiekszenia jakości miesni (twardosc i gestosc). Prawdopodobnie z powodu zdolnosci do redukcji krążącego w organizmie estrogenu, bycmoze także dlatego ze obniza wrazliwosc receptorów estrogenowych w tkance miesniowej, obniza calkowita ilość wody zatrzymanej w organizmie dając znacznie szczuplejszy/twardszy wyglad -w celu zwiekszenia potencjału Testosteronu.
Testosteron w organizmie w normalnych warunkach jest w większości nieaktywny.
Ok.
97 - 98 procent Testosteronu jest związane z SHBG (sex hormone binding globulin - glonulina wiazaca hormony plciowe) I albumina, dwoma proteinami.
W takiej formie Testosteron jest w większości nieaktywny.
Ale tak samo jak w przypadku enzymu aromatyzacji, tak i tu Mesterolone ma pierwszenstwo, wiec kiedy przyjmujemy go jednocześnie bedzie wiązał sie z SHBG i albumina, pozostawiając wieksze ilosci Testosteronu wolne aby mogły pośredniczyć w czynnosciach anabolicznych takich jak zwiększanie stopnia syntezy bialek.
-uzywany jest podczas cykli z hormonami takimi jak nandrolone, z wyraźnym brakiem natury anrogennej, lub z hormonami 5 - alpha zredukowanymi które nie maja takich samych koligacji jak DHT.
Takie zwiazki, mam na mysli trenbolone, tandrolone etc., znane są z osłabiania libido.
A wszyscy wiemy co to oznacza.
DHT odgrywa kluczowa role w tym procesie i dlatego jest podawane wraz z tymi steroidami aby zniwelować te skutki uboczne.
-przypisywany przez lekarzy pacjentom z niskim poziomem Testosteronu lub z chroniczna impotencja.
Nie jest postrzegany jako silny anabolik ale i tak wykonuje swoje zadanie tak samo, jeśli nawet nie lepiej, jak inne sterydy anaboliczne, co sprawia ze jest chętnie stosowany z powodu malego prawdopodobieństwa do uzaleznienia.
-przyjmowanie go z Testosteronem lub innym aromatyzującym skladnikiem, zapobiega on nagromadzeniu sie estrogenu ponieważ wiaze sie bardzo silnie z enzymem aromatyzacji, co powstrzymuje inne srodki przed tym (co prowadziło by do powstawania estrogenu). Wiec uzywanie Mesterolone pozwala na obnizenie skutków ubocznych powodowanych przez estrogen, i retencji wody, zauważalnych przy stosowaniu innych sterydow, i jako taki pozwala na budowanie suchej masy miesniowej.
Proviron z nolvadexem.
Zamiast wysokich dawek Provironu, lepiej połączyć go z 20mg Nolvadexu.
Polaczenie takie zapewnia wysoka efektywność w poprawianiu wygladu sylwetki, tworząc sprzyjające warunki do pozbywania sie nadmiernej tkanki tłuszczowej (zwlaszcza w charakterystycznych dla kobiet obszarach ud i bioder) Ginekomastia i proviron.
Ginekomastia jest jednym z najmniej przyjemnych efektow ubocznych stosowania sterydow.
Przedstawie teraz w jak najprostszy sposob mechanizm powstawania tego jakże nielubianego efektu 'kobiecych piersi' a następnie zaproponuje kilka alternatywnych rozwiazan.
W naszych organizmach oprócz testosteronu, który jest niewątpliwie hormonem męskim - występują estrogeny - hormony żeńskie odpowiedzialne za regulacje poziomu tych pierwszych.
Estrogeny, choć charakterystyczne dla płci przeciwnej są również produkowane przez mezczyzn.
powstają one w organizmie mężczyzny z androgenów np.
z testosteronu.
Gdy jest zbyt wysoka ilość estrogenów do testosteronu moze dojsc do feminizacji ciala.
Warto sprobowac leczyc ginekomastie (estrogenowa) w polaczenie provironu z nolvadexem.
Lub nolvadexu z andractimem.
Zrodla: http://bigpaker.net/ginekomastia.htm http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?s=3...r &lek=1821 http://sterydy.net/sterydy/proviron _________________

romek1965

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
PROWIRON-retencja wody
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 30, 2016, 20:48 »
probowales moze polaczenia prov + nolva ? po samej nolvie woda podskorna achodzi, ale ciekaw jestem tej kombinacji...

rafalusss

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
PROWIRON-retencja wody
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 30, 2016, 20:48 »
nie ,ale mysle o tym w nastepnym cyklu ,na anapolonie miedzy innymi /

Tags: