Autor Wątek: Brak partnera na treningu  (Przeczytany 6064 razy)

Keenan1983

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Brak partnera na treningu
« dnia: Wrzesień 11, 2016, 16:17 »
Siemka wszystkim widze ze forum ruszyło wiec mam takie pytanko ??
Czy macie partnerów do cwiczen bo ja nie mam i kurde czasem jest ciezko samemu ale dobrze ze chodze na siłkę gdzie jest pełno spoko ziomkow którzy zawsze pomogą :D

A jak jest u was z tym

Bendrodttt

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Brak partnera na treningu
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 11, 2016, 16:32 »
Ja mialem 2 ziomow..ale jeden nie wyrobił a drugi zaczął chodzić na inna siłkę itd...no ale i tak sam stawiam na siebie..a maxy sprawdzam na publicznej silce..ale fakt z kumplem dobrze sie cw choć nie zawsze, np jak koleś non stop gada lub przezywa to wtedy mam chec mu zakręcić sztangę na szyi..ale ratuje go to ze nie mam takiej sily...

Florentine__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Brak partnera na treningu
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 11, 2016, 16:34 »
a ja tam nigdy nie mialem partnera zapewne przez to ze ćwiczę u siebie w piwnicy.Chociaz czasami przydal by sie bo jak sztanga przygniecie to ciezko sie z pod niej wygramolić :roll: no i jeszcze brak powturzen wymuszonych:/ale cóż zrobić takie zycie :badgrin:

IMefiuI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Brak partnera na treningu
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 11, 2016, 16:38 »
ja mam kumpla do cwiczenia ewentualnie dzwonie po jakiegoś innego nigdy sam na siłce nie jestem i kocham atmosferę na siłce jak są ludzie :D coś ciekawego mozna sie dowiedzieć pogadać w odpoczynku miedzy seriami :

irma

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Brak partnera na treningu
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 11, 2016, 16:46 »
umiesz liczyć licz na siebie ja ciwcze sam ale z partnerem jest mimo wszystko lepiej

IMefiuI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Brak partnera na treningu
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 11, 2016, 16:48 »
heh licz na siebie hrhrhr tak a jak Cie przygniata sztanga to zadna matematyka nie pomoże :D (metafora taka )

xXxMustafaxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Brak partnera na treningu
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 11, 2016, 16:52 »
ja w sumie nie mam nikogo.
przez pewien czas łaził za mna taki ziomek ale jak ćwiczyliśmy i on wykonywał serie po mnie to ściągał jakieś 2/3 obciazenia wiec szybko mu podziękowałem za wspolprace bo mnie to denerwoalo...

pawelbigmann

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Brak partnera na treningu
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 11, 2016, 16:54 »
ja tyż ćwiczę sam w piwnicy,
kijowo tak samemu, z kimś zawsze razniej, ma kto pomoc i wogole, jak jakiś błąd sie robi to powie co jest nie tak

ostatnio mnie sztanga przygniotła jak na klatę wyciskalem.... mostek mnie napierd***l prze ponad tydzien.... hyhyhy

irma

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Brak partnera na treningu
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 11, 2016, 17:02 »
heh licz na siebie hrhrhr tak a jak Cie przygniata sztanga to zadna matematyka nie pomoże :D (metafora taka )
takie jaja : ja sobie jakoś radze juz mnie przygniotła z 2 razy ale jakoś to ściągam zawsze z siebie a raczej zsuwam i jeszcze zyje :D

IOnyuI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Brak partnera na treningu
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 11, 2016, 17:04 »
dla mnie partner na siłowni to:
1. asekuracja
2. mozliwosci wykonania powtórzeń wymuszonych
3. idealne odstępy czasowe pomiędzy seriami
4. mozliwa korekta aspektów technicznych wykonywania cwiczen
5. brak nudy

I wszystkie te pkt są na rowni ważne dla mnie. Ja mam kolegę który podnosi praktycznie tyle samo co ja , jest podobnego wzrostu i budowy i ten sam staz.

halogenPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Brak partnera na treningu
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 11, 2016, 17:04 »
IOnyuI zgadzam sie tylko szkoda ze w mojej wsi są same ciecie i każdy wielce ma ćwiczyć u mnie i chodzi dwa tygodnie i daje se spokuj bo albo jest cip*a albo ma w swojej pisnicy (tylko ze ja mam najlepsza we wsi)

Amadeusz

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Brak partnera na treningu
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 11, 2016, 17:06 »
IOnyuI pkt5? kiedy ty mas zczas sie cuzyc bo ja niemam ani chwili.
kończę serie, pije wode, troszke rozciagma miesien ikolejna seria kiedy widisz czas na nude? trening nie trwa dluzej niz 5 min (przewaznie 40-45 nogi dluzej)

IOnyuI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Brak partnera na treningu
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 11, 2016, 17:11 »
no u mnie tez ale chodzi o nudę w sensie pogaduszek o treningu i wogole gdzieś lepiej mi wychodzi trening z kimś (pewnie dlatego ze juz sie do tego przyzwyczailem)

Amadeusz

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Brak partnera na treningu
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 11, 2016, 17:11 »
ja zawsze sam chodze na siłek chociaż znam lduzi zislki czasem sie słówko zamieni i zawsze ktoś pomoże ale tak to niemam czasu na treningu na gadanie

halogenPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Brak partnera na treningu
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 11, 2016, 17:17 »
Amadeusz nie badz taki rygorystyczny fajnie jest pożartować podczas treningu troche rozluźnienia musi byc i wogule wymienić uwagi na temat cwiczen i techniki

Tags: