Autor Wątek: Pudzian w amerykanskim futbolu?!  (Przeczytany 3993 razy)

OrozcoBDG20

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Pudzian w amerykanskim futbolu?!
« dnia: Wrzesień 24, 2016, 10:06 »
S3ysza3 moze ktoś o tym ze Mariusz Pudzianowski chce przejsc do amerykańskiego futbolu??....ponoc na treningu to jak pudzian grał w ta grę to goscie na 2 metry latali

grkvip_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Pudzian w amerykanskim futbolu?!
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 24, 2016, 10:07 »
nic o takim czymo nie słyszałem wim ze w Polsce gra w rugby w jakieś dru?ynie ale nie pamiętam nazywy zespo3o

P.S jak by za3o?y3 te ochraniacze w ameryce to jak on bym wyglądał jak tramwaj heheh

Tillyard1987

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Pudzian w amerykanskim futbolu?!
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 24, 2016, 10:10 »
Pudzian gra w 3odzi w budowlanych ale tylko miedzy startami w strong man i nic nie słyszałem zeby przeszedł na amerykański football, (a tak poza tym to słyszałem ze ma trudnooci z jezykiem angielskim) jedynie to ze mu chciano cofnąć kartę startowa i nic poza tym...............

Swader

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Pudzian w amerykanskim futbolu?!
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 24, 2016, 10:48 »
fakt gra w budowalnych conan chyba sie troche rugby interesisz cio?? graslem z budowalnaymi ale na szczęście moje i mojej ekipy z juniormi :D a futbol amerykański to port dla kobiet, jak sie gra to po co komu ochraniacze to tak jak lizaki lizac przez papierek

Lucier_Abraham477

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Pudzian w amerykanskim futbolu?!
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 24, 2016, 10:49 »
Pudzian to sie ostatnio wszędzie pcha.
Koleo jest spoko, ale jeśli chc1 go w ameryce to sie spier****. Teraz wszyscy frun1 z Polski, bo taki los nam zafundowa3 Leszek (Przywroamy normalnooa) Miller.
jak tutaj nie ma kasy, to niech ch3op zarobi tam.
Mają przynajmniej jakieś perspektywy, a co kur** jest?? Tylko takie ociany p3aczu - uklekn1a i czekaa na monety.

grkvip_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Pudzian w amerykanskim futbolu?!
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 24, 2016, 10:50 »
tak jak to kiedyś powiedział Michalczewski wyjecha3 za granice bo w Polsce ani karriery ani pieniędzy bym tutaj nie zrobił dla takego wszyscy dobrzy zawodnicu wyjedYają taka jest rzeczywistooa jesteś dobry bior1 Cie

Lucier_Abraham477

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Pudzian w amerykanskim futbolu?!
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 24, 2016, 10:56 »
Jak tylko w Polskiej pi3ce ktoś sie wyro?ni, tak jak Mila z Groclinu, to już go 3api1.
Gdzieo potrafi1 docenia pi3karza.
U nas budują zespo3y z ludzi, którzy jeszcze nie wyjechali.
A potem nie mamy czym walczya w pucharach, czy w Lidze Mistrzow.
Otwiera sie okienko transferowe, i już cześći zawodnikow zawiewa na zachod - takie realia.
Idziemy tam, gdzie wiecej p3ac1... 8)

Tillyard1987

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Pudzian w amerykanskim futbolu?!
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 24, 2016, 11:15 »
kolesie nie schodźcie z tematu pogadajcie sobie gdzie indziej o polityce i zasadach dzialanie politykow...............

Lucier_Abraham477

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Pudzian w amerykanskim futbolu?!
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 24, 2016, 11:24 »
My nie gadamy o polityce tylko o sporcie 8)

Swader

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Pudzian w amerykanskim futbolu?!
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 24, 2016, 12:41 »
Lucier_Abraham477 widziałem gdzieś na forum ze pie*** o zbaczaniu z tematu hmm pisałeś coś o usuwaniu takich postów no wiec zacznij od siebie!!!! jak o pudzianie i strong man chcesz pićc to tu a jak o pilce nożnej czy leszku milerze to moze załóż nowa kategorie na forum??? jesteś adminem wiec chyba to możesz zrobic!!!
Nie oczekuj od innych tego czego sam niemozesz zrobić i czego nie przestrzegasz!!! z całym szacunkiem... moze zacznij pisać na temat cio??

CHRISTIA

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Pudzian w amerykanskim futbolu?!
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 25, 2016, 04:19 »
Pudzian to sie ostatnio wszędzie pcha. Koleo jest spoko, ale jeśli chc1 go w ameryce to sie spier****. Teraz wszyscy frun1 z Polski, bo taki los nam zafundowa3 Leszek (Przywroamy normalnooa) Miller. jak tutaj nie ma kasy, to niech ch3op zarobi tam. Mają przynajmniej jakieś perspektywy, a co kur** jest?? Tylko takie ociany p3aczu - uklekn1a i czekaa na monety.

No comments.....To jest temat strong man i ogranicz swoj jezyk-jesteś podobno Adminem....
Swader masz racje ,tylko czy, jak ktoś patrzy na koniec swojego nosa to zauważy.....

lukas0s

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Pudzian w amerykanskim futbolu?!
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 25, 2016, 05:04 »
Wydaje mi sie, że ktoś przeczyta3 w jakimo brukowcu nieprawdziw1 informacje, Pudzianowski nigdzie sie nie wybiera za granice a tym bardziej graa tam w amerykańskiej lidze futbolu.

Swader

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Pudzian w amerykanskim futbolu?!
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 25, 2016, 07:48 »
lukas0s czy Lucier_Abraham477 to twój kumpel albo osoba spokrewnionaż?? wogule koleś jakiś nieteges jest pisze o pilce nożnej piep*** na innych tematach od zeczy bleee ;P

Tags: