Autor Wątek: Maly problem  (Przeczytany 1517 razy)

Darnel

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Maly problem
« dnia: Wrzesień 23, 2016, 16:15 »
WitaM! Nie udzielam sie czynnie na forum, ale przeglądam od czasu do czasu.. oczywiście cwicze.. w ta zimę postanowiłem ostro przymasowac.. oczywiście na sucho.. tylko po miesiącu jedzenia ryżu tuńczyka kurczaka itp wywaliło mi brzuch.. waze coś kolo 84 kg przy 185cm.
a mam 88cm w pasie jak sie najem.
na głodnego mniej ale i tak to głupawo wyglada.. Nie jest to tluszcz jak by bo.. Radzicie sie nie przejmowac? mniej jeść czy co? za wszystkie odp z gory dzieki..! Pozrdo!

iduesazonizP41

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Maly problem
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 23, 2016, 20:58 »
masz obliczona ilość wegli bialka i tluszczu w diecie czy jesz jak popadnie?? jaki trening masz?? ćwiczysz brzuch??

Darnel

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Maly problem
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 24, 2016, 10:45 »
szczerze to jem jak popadnie tylko jak najwiecej i bogadych w wegle i bialko rzeczy.. brzucha nie cwicze.. zamierzam zacząć dopiero na nowy rok.. trening jest w podwieszonych w treningach na masę z hantlami lawka sztanga i drazkiem..

iduesazonizP41

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Maly problem
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 24, 2016, 15:25 »
ja bym ci radził ćwiczyć jednak brzuch tym bardziej ze jesz jak popadnie to możesz sie szybko zatłuścić na brzuchu(a na brzuchu najszybciej sie fat odklada).ja ćwiczę raz w tygodniu brzuszek i nie mam z nim problemów a za niedługo chce ćwiczyć dżinnie go zeby zrobić kaloryfer

Tags: