Autor Wątek: Moj posilek  (Przeczytany 4104 razy)

CARLO

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Moj posilek
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 03, 2016, 12:30 »
masz 180....

mei

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Moj posilek
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 03, 2016, 12:44 »
heh po 1 mylisz wage idealna dla zwykłego szarego człowieka a wage idealna dla kulturysty powiem ci tylko tyle ze to są dwie rozne rzeczy //:-D :-D /Te wykresy które na pewno widziałeś jaka musisz miec wage są to wykresy przeznaczone dla zwykłego człowieka który ma sporo tłuszczyku w brzuszku itp //:-D :-D /.Kulturysta natomiast cala wage ciała ma tylko w mięśniach ( dla czepićlskich: pomijam organy i kosci ) wiec dla niego to wyglada troche inaczej ;.Po drugie o ile mi wiadomo nie masz 17 cm tylko 18 cm //:-D :-D wiec masz duza niedowagę tak przydało by ci sie przytyć 10-15 Kg, ale to tylko jeśli chcesz fajnie wygladac.Dla siatkarza silka to dobra sprawa pod warunkiem ze ma dobrze dobrana dietę i zestaw treningowy a miesni nigdy za wiele dla ciebie są najważniejsze mięśnie nóg 4-roglowe 3-glowe itp.Po trzecie nikomu nie radzimy w tym dziale brac sterydów wrecz przeciwnie //:-D :-D pozatym zeby brac sterydy trzeba juz jakiś czas trenować i dopiero jak przez dlugi okres nie bedzie efektow to "debile" którzy chcą sobie niszczyć organizm zażywają właśnie sterydy i inne gówna //:-D :-D /A po czwarte zacznij od dobrej diety i dobrego zestawu cwiczen takie jest moje zdanie na ten temat //:-D :-D /

Deangelo89

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Moj posilek
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 03, 2016, 12:51 »
Po drugie o ile mi wiadomo nie masz 17 cm tylko 18 cm //:-D :-D wiec masz duza niedowagę tak przydało by ci sie przytyć 10-15 Kg, ale to tylko jeśli chcesz fajnie wygladac.Hm powiadasz ok 10-15 kg? wow czy to wogole mozliwe,chyba bym musial zażywać jakieś odzywki,pozatym tak jak mówiłem wczesniej nie byłbym zaciezki? do siatkowki?.Wiecie liczy sie szybkosci,dynamika i skocznosc.Dla siatkarza silka to dobra sprawa pod warunkiem ze ma dobrze dobrana dietę i zestaw treningowy a miesni nigdy za wiele dla ciebie są najważniejsze mięśnie nóg 4-roglowe 3-glowe itp.Trening mam odpowiadni,diete rowniez.Areoby to nie ma sie co martwic,5x w tyg sie zapiernicza.A co do nóg to o nogi sie nie musze martwic bo mam akurat masywne i wyzezbione doscycPo trzecie nikomu nie radzimy w tym dziale brac sterydów wrecz przeciwnie //:-D :-D pozatym zeby brac sterydy trzeba juz jakiś czas trenować i dopiero jak przez dlugi okres nie bedzie efektow to "debile" którzy chcą sobie niszczyć organizm zażywają właśnie sterydy i inne gówna //:-D :-D /A co proponujesz w takim razie na mase,tak na poczatek?

Angelineee

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Moj posilek
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 03, 2016, 12:53 »
'' ''!Po trzecie nikomu nie radzimy w tym dziale brac sterydów wrecz przeciwnie :-D pozatym zeby brac sterydy trzeba juz jakiś czas trenować i dopiero jak przez dlugi okres nie bedzie efektow to "debile" którzy chcą sobie niszczyć organizm zażywają właśnie sterydy i inne gówna - oj bys sie zdziwił jacy debile... sterydy po prostu trzeba umiec zazywac.
Trzeba miec wiedze, doswiadczenie i kase.
Debilami są 16 latki którzy kupić se troche metki i na pakernie czym predzej...I szczerze to ten temat jest dziwny i go nie jarze.
A juz dyskusja Deangelo89 i szafrana to zagadka sama w sobie.
używaj CYTOWANIA, albo chociaż cudzyslowia (" . Szafran z ta kreatyna to zes wymyslil...Jak jesteś siatkarzem to po co Ci masa ? Musisz po prostu miec mocna dietę i tyle.
Moze troche przytyjesz.

Deangelo89

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Moj posilek
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 03, 2016, 13:01 »
Nie potrzebna mi masa,tylko kolega coś wspomniał ze mi jej brakuje,dlatego taka dyskusja.Diete jakas tam mam,mnie tluszczu jem i tyle.

mei

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Moj posilek
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 03, 2016, 13:24 »
101961:date pon, 08 sty 2007 - 21:58:name Angelineee) ''(Angelineee @ pon, 08 sty 2007 - 21:58) snapback101961/snapback ''! Szafran z ta kreatyna to zes wymyslil...Wiesz co Ja akurat o tyle sie milo składa ze bardzo dobrze wiem co to jest kreatyna i do czego sluzy bo dlugiii czas tego używałem z kumplem grając w pilke jeśli nie wiesz co to jest to ci wyjasnie. //mellow.gif :mellow: mellow.gif Kreatyna jest suplementem wspomagającym przyrost sily oraz zwieksza masę miesniowa.
wpływa rozniez na przyspieszenie regeneracji organizmu poprzez poprawienie równowagi azotowej oraz opoznienie redukcji bialek ! To było by na tyle chyba :rolleyes: /

CARLO

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Moj posilek
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 03, 2016, 14:46 »
kreatyna to jest nazwa ogolna i stosuje sie ja cyklicznie i nie wiem do czego sie ty czepićsz i na jaki temat jest ta dyskusja

Tags: