Autor Wątek: Trening w domu  (Przeczytany 2293 razy)

EWainscot

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
Trening w domu
« dnia: Październik 03, 2016, 20:21 »
Witam.
Mam 15 lat a w mjejscu gdzie mieszkam nie ma siłowni.
Mam sztangę : gryf-7.5 kg + talerze 2x5 i 2x20.
oraz 2 hantle 4.5 . Nie mam niestety 3aweczki.
Zna ktoś jakieś domowe sposoby ćwiczen aby rezultaty nie były zbyt mierne?? Z gory dzekuje za wypowiedzi.

PROTASCASA

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Trening w domu
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 04, 2016, 10:51 »
musisz zmontować jakas ławeczke bo bez niej lipa...kupuj tez taleze...
tym co masz za dużo nie zdziałasz ale na poczatek możesz zrobić biceps z tymi talezami po 5kg, do trocepsu przydała by Ci sie ławka ale możesz opuszczać sztangę stojąc za g3owe, plecy-hmm...unoszenie sztango w opadzie tu3owia nachwytem lub podchwytem, kaptury-wznoszenie sztangi zd3oz tu3owia do mostka lub brody...musisz wuczuc...
barki rob hantelkami unosząc ręce na boki troszke powyżej ramion lub przed siebie...
to tyle na poczatek ale to wystarczy na jakiś miesiac, a co dalej ...zależy od Ciebie i twojego budżetu.. :lol:

liekroliii

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
Trening w domu
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 04, 2016, 10:58 »
no sam to przerabia3e i mam naszczescie po problemie.
 słuchaj ławka tymaczasowa oczywiście najlepsza ejst ze sto3kow,taboretow u3ozone obok siebie ze 2 czy 3 lub niekiedy 4

liekroliii

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
Trening w domu
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 04, 2016, 11:24 »
w domu tez można ćwiczyć i to sprawnie ale nie na dluzsza metę odkaladaj siano na sprzęt a teraz ćwicz tak jak mozesz.
dużo mozna tak zrobić naprawde.
u wielu si3ownai składa sei z same3 3awki(twoje taborety) sztangi i sztangilek i s3ysze dużo opini ze to stracza.
moja arda to tez dokupywać obiazenai i polca3 bym sztangielki

Diego_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Trening w domu
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 04, 2016, 13:10 »
najważniejsze jest to że coś z sobą robisz, lepsze to niż siedzenie przed telewizorem lub kompem i zbierania tłuszczu :!: :-)

Tags: