Autor Wątek: Slaba prawa reka !!! :-(  (Przeczytany 2893 razy)

xXxWaylenxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Slaba prawa reka !!! :-(
« dnia: Październik 04, 2016, 01:08 »
S3uchajcie jestem prawo ręczny a praw1 rękę mam o wiele s3absz1 od lewej!!!

Znaczy sie prawa reka jest tylko s3absza przy treningu na klate:

--> gdy ćwiczę na ławce płaskiej to najpierw idzie lewa reka, potem prawa (ale z tym to jeszcze nie jest najgorzej)
--> na ławce skośnej jest mam normalnie masakre, tak z 3-4 ruchy robie normalnie i potem nagle idzie tylko lewa reka w gore a prawa dopiero wtedy gdy lewa jest juz prawie wyprostowana.
--> przy wyciskaniu sztangielek na skośnej ławce wyglada to tak, że robie tyle ruchow ile wytrzymuje prawa reka, raz sprawdziłem to lew1 mogę zrobić o 2 ruchy wiecej niż praw1.
--> przy wyciskaniu na raz to jest ta dolina że lewa idzie od razu a prawa musi sie meczya na maxa żeby sie wyprostowaa!

Przy treningach na inne partie nie ma ?adnej różnicy na rece.

Tak mi sie wydaje, że może to być od tego że chyba jakiś miesiąc temu coś mi sie stało z jakimo ociegnem na wysokooci 3okcia od strony wewnętrznej (bol jak nie wiem) - zrobiłem 2tyodnie przerwy wtedy

Teraz jeszcze denerwuje mnie jedna strawa z tą praw1 rek1:
--> gdy ćwiczę na biceps ze sztangą to obie ręce są jednakowo silne ale jadę dosyc dużymi ciężarami i czuje jak mi jakieś ociegno albo ?y3a jakoś tak dziwnie przeskakuje! dlatego czasem obwi1zuje tą praw1 reka jakimo bandarzem żeby mi nie przeszkadza3o to dziwne przeskakiwanie tego ścięgna

Co byscie proponowali zrobic, żeby prawa reka w jakimo stopniu dorowna3a lewej ???

pawelvcvz_Eas

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Slaba prawa reka !!! :-(
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 04, 2016, 02:20 »
zacznij jesc, onanizować sie, nosić plecak, myc zeby, czesać sie lewa i daj maxymalnie odpoczywać prawej ręce

bajbus63

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Slaba prawa reka !!! :-(
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 04, 2016, 07:54 »
bu:-Dha, coś w tym jest

xXxWaylenxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Slaba prawa reka !!! :-(
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 04, 2016, 10:06 »
pawelvcvz_Eas - taki z ciebie wielki ekspert???

Co za bez sensu opinia!!!

 pawelvcvz_Easzacznij jesc, onanizować sie, nosić plecak, myc zeby, czesać sie lewa i daj maxymalnie odpoczywać prawej ręce

Najpierw przeczytaj, pomyol i dopiero potem odpowiadaj na pytania jak chcesz coś doradzia wielki eksercie!!!

pawelvcvz_Eas

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Slaba prawa reka !!! :-(
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 04, 2016, 10:22 »
przczytalem, pomyslalem, odpowiedzialem, a widocznie ty nie widzisz, ze probowalem ci w przenosni napisac, iz prawa reka jest nion stop wykorzystywana, a lewa sobie odpoczywa... średnio intelignetny człowiek to zrozumie, ale skoro wolisz, zeby pisać do ciebie i tłumaczyć ci jak przedszkolakowi to ok

knysuPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Slaba prawa reka !!! :-(
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 04, 2016, 10:55 »
JA nie wiem czemu ale ja mam w lewej ręce silniejszy triceps a s3abszy biceps ,natomiast w prawej ręce ma silniejszy biceps a s3abszy triceps.
Coo w tym jest??

xXxWaylenxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Slaba prawa reka !!! :-(
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 04, 2016, 12:23 »
Dokładnie. Coo w tym jest knysuPL.

Ja mam podobn1 sytuacje jak Ty że lewa reka ma silniejszy triceps a prawa ma silniejszy biceps.

Czasem mi sie jednak wydaje, że lewa reka dlatego idzie zawsze troszke predzej niż prawa w ćwiczeniach gdzie zaangarzowane są tricepsy np: wyciskania sztangi na lawce, bo podowiadomie najpierw chcemy żeby wycisne3a z pozoru s3absza lewa reka, żeby potem dociągn1a do końca niby silniejsz1 praw1.

knysuPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Slaba prawa reka !!! :-(
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 04, 2016, 12:28 »
Umnie to strasznie sie odczuwa silniejszy triceps w lewej ręce gdy prostuje rękę z hantem za głowa potrafię zrobić wiecej powtórzeń lewa reka niz niby silniejsza prawa.Natomiast przy podoszeniu hantli na zmianę na biceps lewa jest znacznie s3absza od prawej.
:roll:

dabex

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Slaba prawa reka !!! :-(
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 04, 2016, 13:44 »
Ja też mam ten problem...tylko ze przy francuskich to mam praw1 silniejsza a na ławeczce przy wyciskaniu to lewa jest silniejsza wiec nie wiem co sie dzieje

knysuPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Slaba prawa reka !!! :-(
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 04, 2016, 22:04 »
Ale specjalnie mi to nie przeszkadza bo średnio masa w tricepsach i w bicepsach w obu rekach jest taka sama :|

pawelvcvz_Eas

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Slaba prawa reka !!! :-(
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 04, 2016, 22:24 »
słodki poleca zejsc troszke z ciężaru i trenowac.
sila sama sie wyrówna po czasie

bajbus63

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Slaba prawa reka !!! :-(
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 04, 2016, 22:47 »
ja zaczynam bica od ćwiczen hantlami i od czasu kiedy zacząłem tak robią siła mi sie mniej wiecej wyrowna3a

Tags: