Autor Wątek: Jak przybrac na wadze??  (Przeczytany 3646 razy)

janusztd1

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Jak przybrac na wadze??
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 05, 2016, 21:47 »
Etyl dieta zajebista ale nie na kieszen większości przecietnych ludzi

DGabriel

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Jak przybrac na wadze??
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 05, 2016, 22:14 »
Tez jestem szczuply, przy wadze 62 kg mam 172 cm wzrostu,17 lat rocznikiem,ale raczej nie mam tluszczu,tez mam zawsze duży problem zeby przybrać na wadze.Mam bardzo szybka przemianę materii tak jak ty,ale zacząłem jeść dużo weglowodanow(cukry zlozone: makarony,ryze,kasze,ziemniaki itp zawierające skrobie,najlepszy cukier do przybierania masy bo zlozony) i w ciągu tego miesiąca przytyłem 1 kg do przodu,ale raczej same mięśnie bo cwicze.

DGabriel

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Jak przybrac na wadze??
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 05, 2016, 22:58 »
sorka ze tak dlugo,
 jeszcze powinieneś zrezygnować ze sportów wysiłkowych tj.Pilka nozna , koszykowka , siatkowka i inne gry zespołowe , bo zabierają dużo energii i przyspieszaja przemianę . w czasie przybierania masy trzeba miec duży zapas energii w organizmie wiec jeszcze raz przypominam o rzuceniu pilki czy co tam trenujesz na czas przybierania na wadze.

Pozdro dla wszystkich Brasil

janusztd1

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Jak przybrac na wadze??
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 05, 2016, 23:54 »
powiem tak jak kiedyś mi ktoś powiedzial...: twoje dzienne zapotrzebowanie na ruch w czasie budowy masy to : jedzenie,spanie,trenowanie XD

Clemann

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Jak przybrac na wadze??
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 06, 2016, 00:19 »
Clemann wspomniałeś coś o domowych gainerach mog bys mi podac  stronke na których one beda

poszukaj na forum, było kilka razy
albo niech ktoś da tu linka

IfokmanI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Jak przybrac na wadze??
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 06, 2016, 01:59 »
 PNphpBB2&file viewtopic&t 3303&highlight domowy+gainerTUTAJ było o domowy gainerze

Tags: