Autor Wątek: z czym kreatyne?  (Przeczytany 4772 razy)

Peralta

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 1
z czym kreatyne?
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 12, 2016, 10:45 »
tez mam zamiar od jutra zacza cykl z ta kreatyna 1 i jestem ciekaw co bedzie pierwszy raz miałem z treka 280g z taurynom i na efektach sie zawiod3em

svobo-Le

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
z czym kreatyne?
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 12, 2016, 10:53 »
A gdybym Krete zapija3 porannym szejkiem białkowym czy to by był dobry transporter i czy bby wystarczy3 niemam kasy na Tauryne!!

meleks1993

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
z czym kreatyne?
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 12, 2016, 10:58 »
proponuje D-Ribose lub taurynę albo Dextroze(glukoza) badz coś co zawiera jabczan kreatyny Reactor Pro 3 daje zadowalajace efekty....firma Trec Nutrition

Pisi-R

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
z czym kreatyne?
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 12, 2016, 11:17 »
Co do firmowej nazwy to nie wiem, nie brałem tego jak pisze, ale osttanio czytam w kilku gazetkach i wszyscy renomowani kulturyści to proponuja, musisz troche poszukaa. Jak ja znajde troche czasu tez poszukam.

Skoro nie masz kasę na tauryne, no to pij z białkiem i ta glukoza to zawsze cos, ale przeczytaj co wczesniej o tym pisałem.

A jeszcze raz wracając do kreatyn zgadzam sie z Mylffon_ZIQV'm, biogenix ma bardzo duży wybór i NA PEWNO znajduje sie tam ten jab3czan kreatyny i kilka innnych ciekawych wersji. To trzeba przyznaa biogenix - duży wybor.
Olimp to renomowana firma, ale czasem warto poprubowaa czegoś nosvobo-Le, moze przyniesie lepsze efekty, a biogenix jest ostatnio na topie. Poszukaj troche w necie na pewno coś znajdziesz o tym jeśli cie to interesuje.

svobo-Le

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
z czym kreatyne?
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 12, 2016, 11:21 »
Niezle :lol: im wiecej czytam opini i artykulow tym bardziej niewiem co wybrać :? Piszesz zeby popijaa glukoza zresztą nie tylko ty a gdzieś tu widziałem post własnie o glukozie ze wpływa niekorzystnie... i badz tu madrym : Znalazłem coś ciekawgo w zwiazku z twoja wczesniejsza porada

 TREC KREATYNA MIKRO + TAURYNA 560g + 1kg Dextrozy GRATIS !!! za 119 zł.
Dziwi mnie tylko ze niema tam nic o fazie nasycenia :!:

Winnie_Aldm

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
z czym kreatyne?
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 12, 2016, 11:30 »
svobo-Le... nie stać cie na glukoze? Przecież jest tania jak barszcz.
możesz ja ewentualnie zastąpić sokiem winogronowym.
Cukier gronowy, to też dobry transporter.

xmatexx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
z czym kreatyne?
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 12, 2016, 11:53 »
svobo-Le jab3czan kreatyny z olimpu to creafusion- 1/2 kg ok 120pln (detal)

svobo-Le

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
z czym kreatyne?
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 13, 2016, 06:56 »
Wiesz mario jak to jest jak chce sie kupić kilka supli na raz, dodaj do tego diete, jeszce op3ata za caly miesiąc na si3ce; juz niewspomne o abonamecie za net i jeszcze miesięczny datek na życie :| to pewnie nawet na glukozę nie zostanie : Dlatego tak sie dopytuje o ten transporter jak mnie przekoanacie to bede mogł zrezygnowaa z CARBO i to juz bedzie ponad 7 zł do przodu...
Wielkie dzieki Baymann :!: A jak by miało wygladaa takie poranne 3ykanie krety z białkiem i glukoza wszystko razem wymieszać w szejku i siup do dzioba :lol:
Wiem że przynudzam i moze g3upie to pytania ale jak to mówią kto pytanie b3adzi... :pokoj:

Tags: