Autor Wątek: co na wakacje??  (Przeczytany 2674 razy)

Wilkes92

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
co na wakacje??
« dnia: Październik 13, 2016, 16:54 »
czesc mam zamiar coś kupić na wakacje a dokładnie na lipiec zeby troszke sie pociachać tylko nie wiem co bo robienie masy chyba odpada w taki upal hea hea a wiec prosze o porady i oczywiście taki zestaw na mala kieszen bo z kasa ciezko zwłaszcza w wakacje i prosze o rady wyprobowanych supli i jakich firm z gory dzieki........

tsl0ck

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
co na wakacje??
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 13, 2016, 17:05 »
Wakacje sie zbliżają i ja zaczynam działaa, racja cieplo nie sprzyja polepszaniu sie masy ale rze?by a z nią również mogą isc obwody w gore:-)
Polecam Gainera Nutrenda 6kg:-) (150zł)
Ja planuje biegać i trenować do tego zastosować tego Gainera, bialko i potem kreatynę Olimpa bo slysza3em dużo dobrego o niej a jest tania (ale takto polceam kreatynę mulipowera) no i dieta trzymaj dietę tyle ze w ciep3o nie chce sie już tak jesa!
Taka standardowa kuracja suplementami, napewno trzeba w wakacje pamietaa o odpowiedniej ilości białka pić wiecej wody no i z rozsądkiem do alkoholu
będziesz trenowa3 konsekwentnie nie zapomnisz jeoa a do tego te suplementy musi coś pojoa na plus!
Powodzenia
pzd 8)

Oli_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
co na wakacje??
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 13, 2016, 17:16 »
ja polecam też gainera ale firmy hi tec o nazwie mass gain jest stosunkowo tani , do tego najlepiej bialko firmy extensor jest dobre i tanie ma wysokie Bv no i kreatynke z olimpu dla mnie jest najlepsza........

Robbyyy

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
co na wakacje??
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 13, 2016, 17:25 »
Jeżeli jest on poczatkujacy a domyślam sie ze tak jest to nie ma sensu brac kreatyny.

Wilkes92

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
co na wakacje??
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 13, 2016, 17:28 »
:-D:-D:-D:-D:-D Robbyyy do kogo ty mówisz poczatkujacy z tego co ty mówisz to ........... człowieku pytam sie bo nigdy carbo nie brałem zabawny jestes...

Robbyyy

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
co na wakacje??
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 13, 2016, 18:10 »
To skoro jesteś taki doowiadczony to nie wiesz co masz sobie kupić

Tags: