Sporty Siłowe > Uroda i Fitness

10 kg w 3 mies??

(1/6) > >>

Clawson__:
witam wszystkich forumowiczow  'zawstydzony' po raz pierwszy tu jestem i chciałabym zasięgnąć u was taka porade...A wiec... przez ostatnie 2 mies schudłam 5 kg jak dla mnie to cakiem niezły efekt W chwili obecnej waze 64 kg przy wzroscie 168  nie jest zle.zalezy mi zeby zrzucić jeszcze 1 kg.cwicze w miarę regularnie :3-4 razy w tyg rower + bieznia po 45 min do tego aerobik najczęściej step 3 razy w tygodniu  co do diety jako takiej ulozonej nie mam ale staram sie jeść dużo warzyw zwłaszcza na sniadanie.
kolacji zazwyczaj nie jadam ewentualnie 1-2 kanapki . do tego jakas salatka z tuńczyka od czasu do czasu kurczak gotowany ale zdążają sie domowe obiady... zwłaszcza w dzien kiedy nie ćwiczę tj.
w niedzielle...w czasie cwiczen wypijam 1.5 l.
wody a normalnie w ciągu dnia 0.5 + pare szklanek zielonej herbaty.aha podczas cwiczen 2 razy w tyg pije karnitynke a do tego przed cwiczeniami zażywam "fat burner"-tabletek 2  nie objadam sie slodyczami ale jak kazda kobieta mam chwile słabości i zdaza mi sie sięgnąć 1 w tyg po ulubionego liona   'bezradny' sila wyzszazalezy mi zeby pozbyć sie bluszczyku z ud i brzuszka... odkąd ćwiczę widze delikatna roznice ale zalezy mi zeby efekty byly bardziej zauwazalne... czy jest jeszcze coś co powinnam robić zdeby pozbyć sie tego cholernego tluszczyku?  'wnerw'rozpisalam sie troche jeżeli komuś sie chciało to czytać bede wdzieczna jeszcze  za jakieś poradypozdrawiam )

Clawson__:
hehe jest dobrze 3 kg mniej czuje sie i wyglądam swietnie

roket:
gratulacje i powodzenia wydaje mi sie, ze te cwiczenia które wykonujesz powinny dac efekty w swoim czasie.
Jednak jeśli Ci mało to możesz dorzucić do tego przysiady, a na brzuch najlepsza bedzie 6weidera albo 8min abs

Clawson__:
mysle ze przysiady rano da sie dorzucic... 'cwaniak'  tylko prosze wyjaśnij mi co to takiego "" 6weidera albo 8min abs  ""

Clawson__:
aha i jeszcze jedno!! odważyłam sie i ruszyłam szanowna pupę na silownie 3x w tyg póki co trening ogólny ale juz od przyszłego tyg dzieloony ehhh ale dumna jestem

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej